You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyada kendi düğünümü gördüm

Yeni Üye
Uzun süredir hiç rüya görmeyen ben son bir kaç gündür saçma rüyalar görüyorum. Otopark gibi bir yerde canlı müzikli düğün oluyor ve o düğün benim düğünüm. Düğüne herkesten sonra gidiyorum ama tüm ailem orada ve gelinlik giymiş birisi var onu tanımıyorum. Neye alamettir?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
RE: Rüyada kendi düğünümü gördüm
Sevgili kardeşim ben muhammed tarikatinden şeyh mustafa ruhani.öncelikle gördüğün rüya bir kısmet bağlama büyüsüne işaret eder vede hemen bozulması gerekmektedir.bu konuda birçok kişiye ücretsiz yardım sağlıyorum.en kısa zamanda bana dönüş yapabilirsin.büyüden kimseye söz etme çok telaffuz edersen etkisi artar maaz Allah
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.