You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyada Görülen Sayıların Anlamı

ölüm değilse bizi ayıran yazık olmuş
Rüyada Görülen Sayıların Anlamı azı rüyaların herkes için geçerli, evrensel anlamları mevcutken, bazılarının anlamı kişiye özgüdür. Bazıları uzun yıllar belli anlamlar ifade ederken, dönemin koşul ve gündemi gereği rüyada geçici bir süre farklı anlamlara gelen semboller de vardır.

Örneğin, rüyada görülen 4 rakamı, normal şartlar altında maddi dünya, istikrar, kesinlik ve stabilite anlamına gelirken; aynı 4, bir derbi maçı sonrası bir Fenerbahçe' li için ayrı, bir Galatasaraylıya ise ayrı duygu durumları hissettirmeye başlamış olabilir. Futbol sezonu bitti diye rahat rahat konuşuyoruz, affedin!

Peki rüyada gördüğümüz sayılar genel anlamda ne ifade ediyor? İşte listesi:

1: Bağımsızlık, diplomasi, yetenek, başlangıç

2: İlişkiler, aşk, gizlilik, sırlar, kutuplaşma ya da umduğundan fazlasını bulma

3: Bereket, aile, sorunlara çözüm üretme, organizasyon

4: Maddi dünya, kesinlik, istikrar, güç

5: İnsan vücudu, beyin, sezgisel kuvvet, yaratıcılık

6: Huzur, denge, çekicilik, aşk da tatmin olma

7: Zaman, yaşamsal döngüler, yönetim, himaye

8: Doğruluk, adalet, yeniden doğuş, kavrama yeteneği

9: Hamilelik, doğum, tedbir, temkinli olma ya da yeni bir dönemin başlaması anlamına gelir
[Resim: ts_atki2.gif]
Dev gibi kestane ağaçları altında çıplak ayak dolaştığımız buz gibi sularında dudaklarımız mosmor olana kadar balık tuttuğumuz fırtınanın cocuklarıyız biliyoruz ki hırçınlığımız, asiliğimiz, ondandır.

[Resim: tb43nr.gif]

Şampiyon Trabzonspor

Kuşkusuz çocuğuna ''tabağını bitir'' diye bağıramayan tek anne, afrikalı ANNE'dir...
Ölmesinler Artık ..!

AFRİKA yaz 5601'e gönder...
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
RE: Rüyada Görülen Sayıların Anlamı
ben bir kere bir telefon numarası gördüydüm, liseyi yeni bitirdiğim seneydi. aradım yalnız yaşayan ihtiyar bi kadın çıktı, oğullarım bakmıyor bana dedi ben de iyi hadi görüşürüz dedim daha da aramadım :D
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
daha körpeciktim ne bileyim baco :D
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
o kadar olsun baco :D
PEAH!

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.