You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

RÜYA TABİRİNDEN ANLAYAN YARDIM ETSİN

Yeni Üye
4 5 RÜYA BİRDEN GÖRDÜM NE GÖRDÜĞÜMÜ TAM HATIRLAMIYORUM AMA KEDERLİ VE HÜZÜNLÜ BİR HALDE UYUDUM UYANDIĞIMDA DA BİR O KADAR KEDERLİYDİM RÜYAMDA YANIMDA BİR ÜNLÜ VARDI SONRA ONA SEN GERÇEK DEĞİLSİN DEDİM VE RÜYADA OLDUĞUMUN FARKINA VARDIM SONRA BENİ BOĞMAK İSTEDİ ZORLA ELİNDEN KURTULDUM VE UYANMAK İSTEYİP UYANDIM BUNUN TABİRİ NEDİR ANLAYAN VARSA LÜTFEN BİLGİLENDİRSİN
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: RÜYA TABİRİNDEN ANLAYAN YARDIM ETSİN
çok tabir gerektirmeyen genel bir rüya..rüyaların çoğu düşüncelerden ,güncel kafanıza taktığınız şeylerden oluşur...tabir gerektiren rüyalar manevi olarak yoğun olan. hiç görmediğiniz şeylerdir..
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
neden bu kadar rüyalara takılıyorsunuz anlamıyorum gülücük hayatınızı rüyalara göremi yönlendireceksiniz...biz avamların gördüğü rüyalar nedir ki...sıradan rüyalar...

ben bu yaşıma kadar gördüğüm rüyaları anlatsam şaşırırsınız ..yok daha neler dersiniz :D ...

ALLAH bazen insanoğluna bazı şeyleri önceden sezdirebilir..ama olacak ya da olmuş bir şeyi değiştiremeyeceğimiz için ..rüyaların detayına inmek anlamsızdır...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Eger öyleyse cok populer biri tarafindan zarar goreceksiniz bu kisi size yakın ve etrafı kalabalık biri.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.