Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peygamberimiz Tarafından Her Zaman Okunan Dualar
Yazar Mesaj
MahAs Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 466
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
RE: Peygamberimiz Tarafından Her Zaman Okunan Dualar
[Resim: Gyzzpv.gif]

Allahümme atina fid-dünya haseneten ve f"il-ahireti haseneten ve kinâ azâbennâr .

Allahim! Bize dünyada iyilik ve güzellik, ahirette de iyilik, güzellik ver ve bizi ates azabindan koru.
(Bu Mesaj 12-10-2017 05:29 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : MahAs.)
12-10-2017 05:27 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
MahAs Çevrimdışı
Forumcu

Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:

Ya mukallibel-kulûbi sebbit kalbî âlâ dinike.

Ey kalbleri çeviren Allah! Benim kalbimi Hak Dinin üzerinde sabit kil.

Amin
14-10-2017 05:25 PM
MahAs Çevrimdışı
Forumcu

Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:

Allâhümme innî es'elükel-afve vel-âfiyete fiddünya vel-âhireti. Allâhümme inni es'elükel-afve velâfiyete fî dînî ve dünyaye ve eh1i ve malî. Allahümmestûr e'vrâti ve âmin rev'ati. Allahümmehfezni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemînî ve an simali ve min fevki ve euzu biazametike en egtâle min tahtî.

Allahim! Dünya ve ahirete ait islerimde senden af ve afiyet isterim. Allahim! Dinim, dünyam, aile ve malim hakkinda senden af ve afiyet dilerim.Allahim! kusurlarimi ört, beni korktuklarimdan emin kil. Allahim! Önümden, arkamdan, sagimdan, solumdan ve üstümden gelecek kötülüklerden beni koru. Altimdan gelecek kötülüklerden de senin azametine, büyüklügüne siginirim, lier yönden gelecek kötülüklerden beni koru Allahim
17-10-2017 03:01 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]