You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

PROSTAT RAHATSILIGI BİTKİSEL YÖNTEM İLE TADAVİ

Yeni Üye
Merhabalar;Bende yakşalık 7 senedir kronik prostatit rahatsızlıgı ile bilrikte prostat bezi büyümesi var söylenen her yönteme başvurdum bu güne kadar fakat kalıcı çözümler olmadı hiçbiri doktorumun verdiği ilaçlarda biryeri düzeltirken diğer yönden vücuda zarar verdi.Özellikle cinsel yönden olumsuz yönde etkiliyor ilaçlar.Bir ara Brokoli kürüne başladım ve bana faydası oldu rahatlama hissettim bıraktıgımda tekrardan eskiye döndüm. bundan yaklaşık 1.5ay önce arkadaşın tavsiyesi üzerine bir çaya başladım prostat çayı hergün içiyorum bu çayın iltihap ve prostat bezine direkt etki ederek tedavi ettiğini söylediler prostatım başlamadan önce 44 dü 1.5 aylık süreçte 38 e gerilemiş açıkçası şaşırdım bunu görünce 3.5 aylık bir çay bu süreç sonunda ne olacagını gerçekten merak ediyorum bu rahatsızlıgı olan arkdaşlar varsa tavsiye ediyorum kesinlikle.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: PROSTAT RAHATSILIGI BİTKİSEL YÖNTEM İLE TADAVİ
Merdiven altı sağlık ürünleri satmak, reklam yapmak yasak.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: PROSTAT RAHATSILIGI BİTKİSEL YÖNTEM İLE TADAVİ
Reklam amaçlı bir şey yapmakta değilim kullandıgım bir ürünü paylaşmak istedima arkdaşlarla bu hastalığı yaşamamış olanlar durumumuzu anlayamaz herkez heryerde bir çare arıyor ben faydasını gördüm isteyen istedigini yapabilir yardımcı olmak istedim sadece.Kullandıgım ürün bakanlık onaylı ayrıca eczanelerde falanda var.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.