Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PEYGAMBERİMİZ (sallallahu aleyhi ve sellem) BÖYLE DUA EDİYORDU...
Yazar Mesaj
zehra Çevrimdışı
>295457<

Rep Puanı: 147
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:

"Allahım,Benimle günahlarımın arasını,doğu ile batının arasını ayırdığın gibi ayır.Allahım! Beni hatalardan, beyaz elbisenin kirden temizlendiği gibi ayır."

"Allahım,Sen'den bildiğim bilmediğim şu anda lütfedilen, ileride lütfedilecek bütün hayırları istiyorum.Allahım, bildiğim bilmediğim şu anda gelip çatan, ileride başa gelecek olan bütün şerlerden Sana sığınırım."

"Beni nefsimle baş başa bırakırsan,(bu takdirde) beni za'fa, muhtaçlığa, günaha ve hataya iymiş olursun. Ben ancak Senin rahmetine güveniyrum; günahlarımın hepsini bağışla, zira günahları ancak Sen bağışlarsın.Tevbemi kabul et, zira Sen tevbeleri kabul eden ve çok Merhametli olansın."

"Allahım. nebin Hz. Muhammed'in (sav) Sen'den istediği her hayrı Sen'den istiyor, yine nebin Hz. Muhammed'in (sav) Sana sığındığı her şeyden de Sana sığınıyoruz."

"Allahım,fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten, icabet edilmeyen duadan Sana sığınırım."

"Allahım, Sen2den işimde sebatı diliyorum, doğru yolda azim istiyorum. Sen'den nimetine şükretmeyi ve Sana güzelce ibadet etmeyi istiyorum. Ve sadık bir dil, selim bir kalb istiyorum. Bildiğin şeylerin hayrını Sen'den istiyor ve bildiğin şeylerden SSana istiğfar ediyorum. Şüphesiz Sen, Allamu'l-guyubsun."

"Allahım,Sen'den hayırlı işler yapmayı; kötülükleri terk etmeyi ve fakirleri sevmeyi, beni bağışlamanı, bana merhamet etmeni ve insanların fitnesini murad buyurduğunda, fitnelere düçar olmadan beni vefat ettirmeni dilerim. Sen'den sevdiklerinin sevgisini ve Sen'in sevgine beni yaklaştıracak amellerin sevgisini dilerim."

"Allahım, Sen'i zikir, Sana şükür ve güzelce ibadet etmemiz için bize yardım et."

"Allahım,Sen'den hidayet, takva, iffet ve (gönül) zenginliği dilerim."

"Allahım, bütün işlerimizde akıbetimizi güzel yap, dünyada reziş-rüsvay olmaktan ve ahiret azabından bizi koru."

AMİN...

...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...
13-12-2007 09:58 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Kayıtsız
Kayıtsız

RE: PEYGAMBERİMİZ (sallallahu aleyhi ve sellem) BÖYLE DUA EDİYORDU...
paylaşımın için sağol canım
13-12-2007 10:37 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
evet zehra tşk ederiz allah razı olsun

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
14-12-2007 12:21 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Kayıtsız
Kayıtsız

allah razı olsun anım benim
14-12-2007 11:28 AM
Alıntı Yaparak Cevapla
nisan Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 22
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Cvp: PEYGAMBERİMİZ (sallallahu aleyhi ve sellem) BÖYLE DUA EDİYORDU...
sağolasın zehra allah razı olsun Wink

...
14-12-2007 05:25 PM
avare Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Amin
Allah ım Sen tüm Ümmeti Muhammed'e merhamet et
Sen tüm Ümmeti Muhammed'i ıslah eyle

Azabından affına Gazabından rızana Narından nuruna sığınırız.
14-12-2007 05:30 PM
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
amin inş.

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
14-12-2007 11:31 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net