You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Otosunun Lastiğini Değiştirirken 7 Bin YTL Parası Çalındı:)

Yavuz Sultan Selim Han
Otosunun Lastiğini Değiştirirken 7 Bin YTL Parası Çalındı

Resmi büyütmek için tıklayın Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde bir bankanın önünde otomobilinin patlayan lastiğini değiştiren bir kişi, aracının ön koltuğuna koyduğu ve içinde 7 bin 200 YTL bulunan poşetini çaldırdı.

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde bir bankanın önünde otomobilinin patlayan lastiğini değiştiren bir kişi, aracının ön koltuğuna koyduğu ve içinde 7 bin 200 YTL bulunan poşetini çaldırdı.
Edinilen bilgiye göre, bir metal firmasında çalışan Mehmet E.(42), Fethiye Metro İstasyonu karşısında bulunan bir banka şubesine para çekmek için geldi. Bankada işlemlerini halleden Mehmet E, banka önüne park ettiği otomobiline geldiğinde sol arka lastiğinin patlamış olduğunu gördü. Elindeki, içinde 7 bin 200 YTL olan poşeti aracın ön koltuğuna bırakan Mehmet E, patlak lastiği değiştirmeye koyuldu. Lastiği kendi imkanlarıyla değiştiren Mehmet E. aracına yeniden bindiğinde 7 bin 200 YTL'nin çalınmış olduğunu fark etti.

Mehmet E'nin polise haber vermesiyle olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet yetkilileri, suçun, banka önlerinde bekleyen ve seçtikleri kurbanların önce otomobil lastiklerini patlatıp daha sonrada paralarını alarak kaçan kişilerce işlenmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. (Cihan Haber Ajansı) 23.02.2008 09:42 [1230197]

Beni Bir Ben Bilirim, Birde Yaradan Bilir Bana Bir Ben Lazımım, Birde Anlayan
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.