Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Bedava işletim sistemi kullanmıyorsunuz ? PARDUS emrinizde...
Yazar Mesaj
artwinli Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 17
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
Neden Bedava işletim sistemi kullanmıyorsunuz ? PARDUS emrinizde...
Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz.. adresi kapının anahtarı . Ulusal bir işletim sistemimizin olduğundan kaç kişi haberdar acaba ? Tübitak yapısı altında UEKAE "Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma enstitüsü" bünyesinde hızlı bir şekilde gelişen pardus önemli yol almış durumdadır. Sayın Bill Gates'in yakın ve kritik zamanlarda yaptığı " TÜRKİYE" ziyaretlerinde bilmem kaç milyon dolarlık servetine zarar vereceğine inandığı bu projenin 2 kere önüne geçmiş ve Milli Eğitim Projelerinde kullanılmasının önünü tıkamıştır. Tamamen ücretsiz olan bu OS işletim sistemi "LİNUX" tabanlı olup çekirdeği Konuyu iyi bilen ciddi bir ekip tarafından hızla yapılandırılmaktadır. Merak ediyorsanız. CD den çalışan versiyonunu ;
" ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/pardus/calis...2007.2.iso " indirip ISO formatındaki sistemi bir CD ye basıp, Bilgisayarınızın açılışını Cd ye ayarlar kullanırsınız. Kadim Windows kullanıcılarına dahi kolay gelecek bu sistemde tanıdığınız bir çok programın alternatiflerini bulacaksınız. özellikle Photo Shop alternatifi Gimp sizlerinde ilgisini çekecektir. Film izleme ve müzik dinlemede alternetifli birçok program içinde geldiği gibi sistem içindeki Pisi isimli programla sisteminize kurabileceğiniz bir çok programı sizlere tanıtacak ve kolayca bilgisayarınıza indirebileceksiniz . En güzel yanı ise sizi virussüz günlere taşımasıdır. MSN ve Skype alternetifleri içindedir, sizleri bunlardan uzak tutmayacaktır. Hadi Hayırlı programlar. .:=D

>>>Artwinli Copyright © 1990 - 2009 ®<<<
10-11-2007 04:03 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yönetim Çevrimdışı
admin@islamiforum.net
**

Rep Puanı: 10
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
RE: Neden Bedava işletim sistemi kullanmıyorsunuz ? PARDUS emrinizde...
Neden Bedava işletim sistemi kullanmıyorsunuz ? PARDUS emrinizde full indir

İstek,Şikayet ve Önerileriniz İçin admin@ihlforum.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
10-01-2010 02:16 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net