Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhammed Mehdi As zuhur etti mi
Yazar Mesaj
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 12
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Muhammed Mehdi As zuhur etti mi
Selamun aleykum

Daha öncede konu olarak açmıştım. Facebookta bşr paylaşım var ve Muhammed Mehdi as zuhur ettiğini sölüyorlar. Ben yanına gitmek istiyorum. İstanbuldaymış. Sürekli ona karşı hakaret ediyorlar inanları karşı tarafa asla hakaret etmiyor.

Anlamıyorum kime sorsam o yalancıdır diyor işin içinden çıkıyor. Peygamberimiz sav e de yalancı diyorlardı. Anlamak çok zor.

Orta doğu karışık savaş her yerde. Mehdi as ın ordusundan bahsediliyor her yerde. Kime soracağımı bilemiyorum.

Ona inanalara kime sorsam Allah cc bilir de diyorlar namazla duaile sabırla Rabbimizden iste diyorlar.

Nefsime çom ağır geliyor. Ama ya doğru ise ne olur yardımcı olun gerekirse özelden mesaj atın

....................... ..... ...
(Bu Mesaj 06-01-2020 10:14 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : alpi.)
05-01-2020 09:28 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
camici Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 92
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
RE: Muhammed Mehdi As zuhur etti mi
Bence Mehdi böyle sora sora bulunmaz. Ayinesi iştir kişinin.

Siz sağlıklı, sağlam iman sahibi olun; mehdiyim veya şeyhim vs. diyen kişilerin yaptıklarını, sözlerini Kur'an ve Sünnete doğru bir şekilde vurun.

Dünyada neler olup bitiyor, kim nasıl tavır alıyor, kim nerede duruyor iyi gözlemleyin.

Doğru tarafta durdurduğunuz zaman, doğru iman sahibi iseniz zaten o'nun (Mehdinin) bilgisi size ilham edilecektir.

Allah'a emanet.
06-01-2020 10:04 AM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 5014
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
@Ahmet Eymen daha önce de uyarmıştım.
bu sahtekarların reklamını yapmaya devam etme lütfen.

Uyarı aldınız.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
06-01-2020 10:15 AM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Zorlandığım bir konu bu sayfaları paylaşmamın nedeni beni etkileyen şeyi size gösteri szden bilgi almakiçindii.

Sahtekar demişsiniz incelediniz mi hangi kısmına bakarak bunu söledinizi lütfen paylaşın yada özelden mesaj atabilirsiniz.
06-01-2020 07:16 PM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
(06-01-2020 10:04 AM)camici Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Bence Mehdi böyle sora sora bulunmaz. Ayinesi iştir kişinin.

Siz sağlıklı, sağlam iman sahibi olun; mehdiyim veya şeyhim vs. diyen kişilerin yaptıklarını, sözlerini Kur'an ve Sünnete doğru bir şekilde vurun.

Dünyada neler olup bitiyor, kim nasıl tavır alıyor, kim nerede duruyor iyi gözlemleyin.

Doğru tarafta durdurduğunuz zaman, doğru iman sahibi iseniz zaten o'nun (Mehdinin) bilgisi size ilham edilecektir.

Allah'a emanet.

İyide sayfa ayet ve hadislerle dolu. Rüyayamda bile görüyorum. Ama gerçekte de görmeye gideceğim. Eğer yöneticilerde onay veirse buradan deneyimimi Paylaşacağım. Resmi fotosuda yok intetnette.

Ona ne sorayım sizce benim arapça bilgimde yok
06-01-2020 07:19 PM
camici Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 92
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Mehdi ne için zuhur edecek?
Senin mehdi ne yapıyor şu anda?

İlla bir mehdi olacaksa şu anda Sn. Cumhurbaşkanımız İslam birliğ ve İslam ordusu sizin mehdilerden daha çok çalışıyor şu anda. Ona biat edin. (Dikkat Ak Parti demiyorum, bizatihi Recep Tayyip Erdoğan diyorum. Yani siyaset üstü)

Allah'a emanet.
07-01-2020 10:17 AM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
(06-01-2020 07:16 PM)Ahmet Eymen Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Zorlandığım bir konu bu sayfaları paylaşmamın nedeni beni etkileyen şeyi size gösteri szden bilgi almakiçindii.

Sahtekar demişsiniz incelediniz mi hangi kısmına bakarak bunu söledinizi lütfen paylaşın yada özelden mesaj atabilirsiniz.

Aynı şeyi daha evvel de sormuştunuz.
Size söylemiştim, neden ikinci bir konu açıyorsunuz?

Ciddi olmadığını, bu sahtekarın reklamını yaptığını düşünüyorum.

Lütfen bunların reklamını yapmayın.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
07-01-2020 10:40 AM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Cevap bulsam sorarmıyım kardeşim niye buraya yazayım.

Bir tane adam çıkıp onun o olmadığını anlatsa içim rahatlayacak. Kimseyede gerçek kimliğimle soramıyorum. Beni aşağılayacaklar diye.

Burada islami konularda bilgi sahibi birtane Allah kulu yokmu yol gösterecek.

Sizde sahtekar diyorsunuz. Daha tanıdığın birine sahtekar denirmi densede dikkate alınırmı.

Çok isterdim sahtekar diyip arkamı dönmeyi. Çekilen videolar tebliğ metni.... Sahtekar değil bellide ne o zaman
07-01-2020 10:41 PM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
@Ahmet Eymen sana tekrar söylüyorum.
Bir insan çıkıpta ben mehdiyim diyorsa o adam sahtekardır.
Bu söylediği şey onun mehdi olmadığının açık kanıtıdır.
Başka bir şeyine bakmama gerek yok.
Ben mehdiyim demesi sahtekar olduğunu anlamam için yeterli.

Demişsin ki;
(07-01-2020 10:41 PM)Ahmet Eymen Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Sahtekar değil bellide ne o zaman
Bu da senin sahtekar olduğunun kanıtı. Sözde buraya sormaya gelmiş. Sen sormaya değil bizi de inandırmaya gelmişsin.

Cevap: Mehdi. Öyle mi.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
08-01-2020 09:40 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net