You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MevLana çiçegi gördüNüz mü ?

Profesör
[Resim: mevlana-cicegi.jpg]

MEVLANA ÇİÇEĞİ GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR ÇOK İLGİNÇ

Mevlana çiçeği de var!

Kırşehir'de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor.

Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir çalışma yapacağını söyledi.

Çetiner, çektiği resimler içerisinde en fazla yapraklarında semazenlerin görüldüğü Sütleğen Çiçeği'nin ilgi odağını kaydederek, "Sütleğen dediğimiz otta görülen semazenler görenleri ve beni hayrete düşürdü. Dünya Semazen Yılı'nda böyle bir resim yakalamak beni gururlandırıyor...
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: MevLana çiçegi gördüNüz mü ?
Temaşa edilecek o kadar çok şey var ki kainatta biz de bu sırlara vakıf olanlardan oluruz inşallah...gülücük
Teşekkürler Melek..=)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: MevLana çiçegi gördüNüz mü ?
inşAllah simayy gülücük

Rica ederim herkese aslında ben bu çiçegi göreli 2 3 yıl oluyor ama yeni aklıma geldi paylaşmak
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.