Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehdi as çıkmış diyorlar. Ayetlerle hadisler le açıklıyorlar
Yazar Mesaj
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 12
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Mehdi as çıkmış diyorlar. Ayetlerle hadisler le açıklıyorlar
Selamun aleyküm

Facebookta Mehdi as ın çıktığını söyleyen bir grup var
Ayetler ve hadislerle açıklıyorlar. Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz.. adresinde tebliğ netni yayınlanmış.
04-11-2019 09:16 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4966
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Mehdi as çıkmış diyorlar. Ayetlerle hadisler le açıklıyorlar
Bırakın bu işleri yaa.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
05-11-2019 09:52 AM
mitoloji Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
öyle diyolla : D

ayy biz de hemen biat edip katılsak mı, ne yapsak bilemedim şimdi.ayy cok heycan yaptım. xD

05-11-2019 11:35 AM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
Biri ben mehdiyim diyorsa bu onun mehdi olmadığının açık ispatıdır. Başka da bir şey söylemeye gerek yok.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
05-11-2019 01:17 PM
mitoloji Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
ama kafamız nası güzel xD

05-11-2019 02:33 PM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
(05-11-2019 01:17 PM)alpi Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Biri ben mehdiyim diyorsa bu onun mehdi olmadığının açık ispatıdır. Başka da bir şey söylemeye gerek yok.

Facebookta bir çok cemaat hocaları ile mücadele yapıyorlar. Mücadele sonucu anlamıyorum çevremde herkes bu konuyu konuşuyor. Anlamıyorum.

Fırattan çıkacak savaş islam halkına yapılan zulüm hep ahir zamana işaret ettiğini ve Mehdi as ın ahir zamanda çılacağını sölüyorlar.

İnceliyorum tebliğlerini videolarını genel olarak bir eksikte gözüme gelmedi.

Aramızda bu konu ike ilgili hadis ayet bikenler vardır. Bu konu ike ilgili hakarete değik ilmi bilgiye ihtiyacım var. Yardumcı olun kafam çok karştı bilenler be okur yorum yapın. İçim daraldı resmen
(Bu Mesaj 05-11-2019 07:45 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Ahmet Eymen.)
05-11-2019 07:43 PM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
(05-11-2019 11:35 AM)mitoloji Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..öyle diyolla : D

ayy biz de hemen biat edip katılsak mı, ne yapsak bilemedim şimdi.ayy cok heycan yaptım. xD

Bu onun sayfası değil. Zaten kendisin resmi ve videosu yok. Nasıl biri mehdi as fiziki özellikleri nasıldı acaba bunla ilgili hadis varmı
05-11-2019 07:47 PM
seyfullahgokturk Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Sonuçta Hadisi şerifler ile bu durum müjdelenmiş Müslümanın hasleti yok saymak alay etmek değildir düşünüyorum. Ki bu durumlar Müslümanın hasletlerinden değildir. Dikkat etmek lazım. Oyüzden biz insanlara emredilen kulluk vazifemiz doğrultsunda hareket etmemiz yani ALLAH'a C.C sığınmamız lazım. Açıkçası bu dini konuları alaya alacak veya yok sayacak kadar ne amelime ne kendime güvenim var ne de başka birşeyde bulamıyorum kendi özelimde. Siz değerli kardeşlerimin fikirleri de bu yöndedir diye umut ediyoru . Dediğiniz siteye ise kısa göz attığımda ayeti kerime ve hadisi şerif dışında birşey göremedim. İnceleyen var ise buradan konuşup fikir alışverişinde bulunursak güzel olur düşüncesindeyim. Selamun aleyküm
05-11-2019 07:48 PM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
(05-11-2019 07:48 PM)seyfullahgokturk Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Sonuçta Hadisi şerifler ile bu durum müjdelenmiş Müslümanın hasleti yok saymak alay etmek değildir düşünüyorum. Ki bu durumlar Müslümanın hasletlerinden değildir. Dikkat etmek lazım. Oyüzden biz insanlara emredilen kulluk vazifemiz doğrultsunda hareket etmemiz yani ALLAH'a C.C sığınmamız lazım. Açıkçası bu dini konuları alaya alacak veya yok sayacak kadar ne amelime ne kendime güvenim var ne de başka birşeyde bulamıyorum kendi özelimde. Siz değerli kardeşlerimin fikirleri de bu yöndedir diye umut ediyoru . Dediğiniz siteye ise kısa göz attığımda ayeti kerime ve hadisi şerif dışında birşey göremedim. İnceleyen var ise buradan konuşup fikir alışverişinde bulunursak güzel olur düşüncesindeyim. Selamun aleyküm

Benimde kafamı o karıştırdı. Seyfullah kardeşim yukarıdaki videolar gibi saçma sapan laflar etseler hiç umursamam.

Yukarıda vşdeo Paylaşan arkadaşlara da bişe diyemiyom videodaki adamlar o kadar cılkını çıkartmışlarki onlar ne yapsın bir sürü adam çıktı hepsini izledim. çıplak kadınlarla dans edenler yur dışına çıkanlar terör örgütü kuranlar... daha neler neler. Halkta şaşkın yoğurdu üflüyorlar normal olarak.

Ama gece gündüz o tebliğ metnini düşünüyorum. tamamı ayet ve hadis ne düşüncem bilmiyorum
05-11-2019 07:58 PM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
Gayri ahlaki mesaj ve ona cevap mesajı silinmiştir.

Ahlak, Adalet ve saygı lütfen.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
06-11-2019 09:50 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net