Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***MSN'in enyeni sürümü çıktı***
Yazar Mesaj
artwinli Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 17
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
***MSN'in enyeni sürümü çıktı***
Ücretsiz chat istemcisi Windows Live Messenger'ın 8.5 sürümü en sonunda çıktı. Terfi zamanı!
Microsoft, ücretsiz chat istemcisi Windows Live Messenger 2008'i çoktan 8.5 nihai sürümüne yükseltti - fakat resmi başlangıç tarihi 7 Kasım olarak planlanmış.

Microsoft yazılıma yeni bir görünüm kazandırdı: kullanıcı arayüzüne puncto stili bir hava katılmış ki bu Windows Vista'nın tipik stili oluyor. Bu şekilde menü çubuğu daha grafiksel olarak daha uygun ve sezgisel görünüyor. Bunun sonucu olarak da menü altında bulunan fonksiyonlara daha çabuk ulaşılabiliyor.

Puncto tarzındaki gelişmeler Messenger ana penceresi ve konuşma pencereleri için de geçerli.

Windows Live Messenger'ın yanında Microsoft yarın Windows Live Mail, Windows Live Photo Gallery ve Windows Live Writer web hizmetlerinin de nihai sürümlerini tanıtacak.
işte bizim farkımız lütfen emekleri karşılıksız bırakmayalım.. replerinizi bekliyorum..
Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

>>>Artwinli Copyright © 1990 - 2009 ®<<<
(Bu Mesaj 07-11-2007 11:53 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : artwinli.)
07-11-2007 11:28 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ce'e Çevrimdışı
Profesör

Rep Puanı: 1372
Ruh Halim
Ruh Halim
Melek

Takımın:
diger
RE: ***MSN'in enyeni sürümü çıktı***
teşekkür ederim ama mesenger ın yeni sürümü yani 9.0 sürümü çıktı bence o daha iyi şu ana onu kullanıyorum... tavsiye ederim
19-03-2008 07:16 PM
Kayıtsız
Kayıtsız

YA ŞİMDİ BEN BENİMKİNİN KAÇLIK OLDUNU NERDEN ANLICAMgülücük
19-03-2008 07:29 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
ce'e Çevrimdışı
Profesör

Rep Puanı: 1372
Ruh Halim
Ruh Halim
Melek

Takımın:
diger
mesengera sağ tuşa tıkla özellikler die bişi çıkıcak en altta onu tıkla oradan kaçıncı sürüm olduğunu anlarsın
19-03-2008 08:29 PM
Kayıtsız
Kayıtsız

tıkladım ama göremedim neyse boş ver sağol
20-03-2008 12:52 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Kayıtsız
Kayıtsız

Cvp: RE: ***MSN'in enyeni sürümü çıktı***
SAHRA Yazılan:tıkladım ama göremedim neyse boş ver sağol

ESKİYE TAKIL SEN BOŞVER

YA BU ARADA BEN YENİ PROGRAM EKLEYEMİYORUM EKRAN KARTIYL AÇAKIŞIYO DONUYO BU SEFER PC üzgün
20-03-2008 01:07 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Kayıtsız
Kayıtsız

en son yardımcı olacak kişi benim hiç anlamam
20-03-2008 01:40 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Yönetim Çevrimdışı
admin@islamiforum.net
**

Rep Puanı: 10
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
sağolsın

İstek,Şikayet ve Önerileriniz İçin admin@ihlforum.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
10-01-2010 02:25 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net