Gönder Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müslüman cinler hakkında
Yazar Mesaj
Hukuka8787 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
Müslüman cinler hakkında
Ben onları hissedebiliyorum. Allahtan başka korkum kimseden korkum yok. Gerçekten biraz kural dışı ama bir odada uyuklarken rahatsız oldum. Sanırım yüzde 99 Müslüman cin namazla ilgili terimler söyledi. Kıyam ve sonrasında allahım yarrabbim dedi çok ince fısıltıyla. Sivri sinek vızıltısından çok küçük ses.metafiziklede ugraşıyorum. Acaba Müslüman cinin namaz kılmasını mı rahatsız ettim.biraz gergin konuşuyor. Yani anladımki o bölgede yaşıyor.müslüman olduğunu anladım.kendimi güvende hissettim. Bazı anlaşılmayan kelimeler söyledi. Küfür edenler var onlardan bahsetmek istemiyorum zaten ağza alınmayacak küfürler söylüyor. Ayrıca o bölgede Müslüman cinler varsa allahın selamını vermek caizmidir?
(Bu Mesaj 21-03-2019 12:37 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Hukuka8787.)
21-03-2019 12:34 AM
Tüm Mesajlarını Bul
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4898
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Müslüman cinler hakkında
Allah seni ıslah etsin. Yalancı küstah. Gelmiş buraya aklı sıra bizi kandıracak.
Bir bitmediniz.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
22-03-2019 11:37 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Gönder Konu Kapalı 

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net