You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lütfen yardımcı olun...

Lütfen yardımcı olun...

Yeni Üye
Lütfen yardımcı olun...
Selamun aleykum arkadaslar... ruyama bir anlam verebilmek umuduyla kendimi burada buldum. Umarim yardimci olursunuz. (Telefondan yazdigim icin harfler boyle, lutfen kusura bakmayin)
Ruyada, buzdolabini actim ve sari bir kafesin icinde sari-yesil tuyleri olan bir deve kusu yavrusu vardi. (tuylerinin cogunlugu sari, uc kisimlari parlak yesildi) O deve kusu yavrusunu benim aldigimi soyluyordum ve niyeyse onu kafesle birlikte buzdolabina koymusum. Anneme ve ablama kusu satacagimi soyledim ama onlar devekusunun faydali olacağını soylediler.zaten bende onlar deve kusu dediklerinde deve kusu aldigimi ogrenmis gibiydim. Onlar soylemeden once bilmiyordum sanki. Her neyse, bu sohbetin neticesinde ruyamdan uyandim. Ayrica ruyamda devekusu kafesinin yaninda yine bir kafesin icinde yari hasta duran sari bir muhabbet kusu vardi.
Bu kuslar niye buzdolabindaydi, neden almistim, neden vermeyi dusunuyordum hicbir anlam veremedim. Umarim siz bir anlam verebilirsiniz. Simdiden Allah razi olsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 20-06-2017, Saat:06:41 AM, Düzenleyen: Alsari.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.