You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lütfen bana inanın

Lütfen bana inanın

Cezalı Üye
Lütfen bana inanın
Ben çok araştırmalar yaptım büyü gizemcilik vb bir sürü kitap okudum sürekli yeni şeyler öğrenmek istedim birinden ölesiye nefret ediyordum canını yakmak için birine zarar veren bir şey yapmadım ama 6 ay önce de bu araştırmaları kitapları vs bıraktım 2 aydır da çok fena rahatsız ediliyorum kanatları var sevmediği bir şey yapılınca bana patlıyor durdurulamayan titremeler baş oynatmaları çok kötü evde zaten pek odamdan çıkmıyorum ama okulda hep oluyor biri bişey yapıyor sonra bana patlıyor epilepsi olabilir nöroloji falan diyorlar anlatamıyorum da ben o kanatlarla insanları korumak uçmak istiyorum anlattığımda inanmıyorlar psikolog falan diyor herkes benim için çok değerli biri vardı inanmasını çok istiyordum o da inanmadı lütfen biri bana inansın
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Lütfen bana inanın
Sana inanmasalar kimse psikologa git demez.
Madem herkes öyle diyor, sen de artık bunca insanın sözüne itibar et.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Hiçbir şey yapamıyorum beni öldürecek psikolog falan hikaye beni öldürmek istiyor kendimi ona bırakmam için her şeyi yapıyor bazı rüyalarımda kalp krizi geçiriyormuşum gibi oluyor can çekişiyorum kalbim o kadar çarpıyor sallanmalar felaket acılar dün gece uyumadan önce kendimi sana bırakıyorum bana istediğini yapabilirsin artık tarzı bir konuşma yaptım duyabildiğini biliyordum sonra rüyamda değil bu kalbimi o kadar sıkıştırdı o kadar nefesimi kesti ki bunlar sadece göz korkutmak içindi beni daha bırakmayacak ama ne olursa olsun cehenneme gidecek de olsam ben Allah'ı çok seviyorum hem de çok seviyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Bir an önce tedaviye başla bir doktora git boşuna vakit kaybetme;ayrıca büyü kitabı ,gizli bilgiler falan tarzı kitapları evden çıkar at bir dahada eve sokma;ayetel kürsi,felak -nas sürelerini ezberle sürekli oku ama bunları akide=inanç=itikat=iman bilgisi (hepsi aynışey)bilgilerini tazeledikten sonra yap.Farz olan ibadetlerini yap günahlardanda olabildiğince kaçın uzak dur.
Cinler ,ruhlar,şeytanlar,gizli ilimler,bu tarz hiç bir konuya girme gerekte yok zaten sen sana farzolan iman bilgisi ;imanını muhafaza et Allah dilemedikten sonra sana hiç bir varlık tesir edemez ,bu korkuları bu şekilde geride bırakıcaksın,sana güçleri yeymez sen onları dinleme değersiz gör hayata konsantre ol doktora düzenli git hepsi geride kalır.
﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Bana inandığınız için çok teşekkür ederim ben bilmiyorum çok mutlu oldum çok teşekkür ederim aslında biliyor musunuz her ne kadar kötülük yapsa da bana ondan nefret etmiyorum korkmuyorum benim parçam bakmam gereken bir şey gibi nasıl anlatsam çocuk yaramazlık yapar ama onu seversin ya onun gibi değişik bir sempati sevgi yardım istiyordur sadece belki birine ihtiyacı vardır ben biri üzülünce kendim ondan fazla üzülebilen bir insanım evet tüm insanlıktan nefret ediyor olabilir ama kalbim dayanmıyor iyiliğim o hep benimle ne kadar kötü de olsa benimle ayrılmıyor hiç çok safça belki ama yapamıyorum çok teşekkür ederim tekrardan iyi ki varsınız
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
doğrusu bu konuya bende ilgi duyuyorum, hatta allahtan bana cinlerle (sanırım buyu hakkındada) ilgili ilim nasip etmesini istedim. fakat şöyle de bir uygulama yapıyorum.

böyle bir ilim varsa bana kendiliğinden gelmelidir. bu nasıl mümkün olur bilmiyoum ama böyle istiyorum , çevrede sanırım buyuyle cinlerle ilgilenenler var fakat ben kendim onlara gitmediğim gibi bana ulaşmalarını da engelliyorum ..

emin değilim ama en güvenilir olanı bu bence. allahtan istemek lazım en başta bende allahtan istedim. diğer türlü nasıl güveneceğim?

ayrıca bana fayda vermek yerine zararı olacaksa da istemiyorum. birde gözlemlediğim bişey var bu konuda sosyal bilimler dergilerini çok incelemedim ama fen tarafıyla ilgilenen arkadaslarım sanıyorum nerdeyse tamamı buyu bir şeyin var olduğuna inanmıyorlar.

çünkü fen bilimlerinde yok böyle birşey.(bir fizyolog akademisyen arkadasım bana bunu söyledi)

ya en doğrusu normal müslüman gibi yaşamaya çalışmak ve varsa özel isteklerinizi allahtan istemek dua etmek.

....
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Yahu saçmalamayın doğru dürüst işe arar ilimler peşinde olun.
Bir saçma konunun daha sonuna gelmiş olduk. Konu kilit.

@blue Allah lafzını yazarken ilk harfini büyük yazman gerektiğini biliyorsun. Ama ben yine de hatırlatayım.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.