Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfen ALLAH rızası için BAKIN LÜTFEN YARDIM EDIN
Yazar Mesaj
Urabe Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Lütfen ALLAH rızası için BAKIN LÜTFEN YARDIM EDIN
Öncelikle selam aleykum telefondan yazıyorum bazı yazım hataları olabilir şimdiden kusura bakmayın

Konu şu ki ben 8. Sınıfta ergenlik zamanlarımda lanet olsun ki bir sevgili yaptım ama bununla 1 hafta sonra ayrıldık (ergenlik) ondan sonra facebookta istediğimiz kişinin rüyasına girebilme diye bir buyu gördüm. Iddiaya göre O ismini yazdığımız kişinin gece rüyasına girebilip rüyayı degistirebiliyormusuz falan bende ergenlikten deneyeyim dedim ama Allah belami versin büyü yapanların cennete bidaha giremeyeceğini bilmiyordum sadece düz günah sanıyordum bu kadar büyük bir gunah olduğundan haberim yoktu sonra yaptım ve hiçbirşey olmadi büyük ihtimalle yalan dolan milletin uydurduğu birşeydi ama emin değilim
Dediğim gibi hiçbişey olmadi sabah normal bir şekilde uyandım bahsettiğim kızda herhangi bir şekilde bana bisey demedi sonra çok pişman oldum büyünün bu kadar günah olduğunu bilmiyordum çok fazla pişmanım hala tevbe etsem namaz kılsam abdest alsam Allah beni affeder mi

Bahsettiğim büyü bu assagidakidir (arapça yazılar var sadece sizden ne olduğunu söylemenizi istiyorum)

[img]https:[/img]
(Bu Mesaj 23-11-2018 10:27 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : alpi.)
21-11-2018 10:10 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4898
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Lütfen ALLAH rızası için BAKIN LÜTFEN YARDIM EDIN
Yazılar arapça değil sadece arapça bir tek harf var.
Arapça yazıların tamamı kutsal yada mana yüklü değildir.
Araplar yemek tarifini de arapça harflerle yazıyorlar.

Simge ve harflere bakılırsa İbranice ye benziyor. Yahudilerin işi olmalı.
Böyle bir şeyi burada paylaşmanıza müsaade edemeyeceğim fotoyu kaldırdım.

"Şüphesiz Allah tevbeleri kabul edendir." siz tevbe edin.
Ancak şunu da belirteyim düz günah, çok günah, az günah diye bir şey yoktur.
Hiçbir günahı küçümseme. Her günah Allah Teala'nın gazabına sebep olabilir.
Allah seni de bizi de affetsin.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
23-11-2018 10:27 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net