You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

**Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**

**Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**

Forumcu
Cvp: RE: **Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**
simayım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi yamuğunu görsek kardeş emin ol ilk sana söylerimkahkahakahkaha

eyv. gülücük Wink
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: RE: **Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**
esraa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden eleştirilme ihtiyacı duydunuz???

hmmmSaskin yukarda bahsettiğim mevzunun dışında birşey daha söyliyecek olursam.. hatasız kul olmaz ozaman nekadar az hatalı olursak olalım azaltmaya çalışıyorsak kardayız demektir diye düşünüyorum..
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
kartal_sadiq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
esraa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden eleştirilme ihtiyacı duydunuz???

hmmmSaskin yukarda bahsettiğim mevzunun dışında birşey daha söyliyecek olursam.. hatasız kul olmaz ozaman nekadar az hatalı olursak olalım azaltmaya çalışıyorsak kardayız demektir diye düşünüyorum..

Sen hatalarının bilincindeysen ki öle olduğu için yazmışın bişiler kendini düzeltirsin kimse seni tanımadan eleştiri yapamaz
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: **Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**
olurmu insanın ağzından çıkan her kelime kimbilir nekadar eleştirilebilir ki bn 130'u aşkın yorum yapmışım... her insan farklı bir dünyaa..
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
Cvp: **Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**
Nese ben bişi demiorum ama illa keleştirilmek istiosan eleştirim açtıgın konu gereksiz olmuş ifade
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
RE: **Lüfen beni eleştiriniz**buradan beni eliştirebilirsiniz (kartalli_sadiq)**
sitemizde üyeler bölümü mevcut, zamanı gelince hakkınızdaki olumlu ve olumsuz düşünceler orada belirtilir gereksiz bir konu olduğu için konu kilit
Her canlı birgün mutlaka ölümü tadacaktır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.