You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kilisede Hıristiyan olan eski Müslümanın yaşadıkları ne?

Kilisede Hıristiyan olan eski Müslümanın yaşadıkları ne?

Acemi Üye
RE: Kilisede Hıristiyan olan eski Müslümanın yaşadıkları ne?
Ya diyaloglarimizdan bahsetmemin sebebi yanlisim varsa lütfen söyleyin eklemem gereken de
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Bana söylenen doğru derken bu yaptıklarında başka bir sey var anlamında mi aslında bu ortaya çıkarılsa bütün hiristiyanlar in gördüklerinin bir duzenbazlar tarafından yapıldığını öğrendiklerinde yeniden bir rönesans reform demek olacak ama bilemiyoruz iste çok çok sağ olun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Amin amin amin... Allah razı olsun .. iste yinede çok üzülüyorum sanki göz göre göre gerçekten bir arkadaşımı kaybetmiş gibi hissediyorum ona aman neyse çok sağ olun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
sizde sağ olun. paylaştığım videoları mutlaka izleyin ve izletin. özellikle 2. videoyu yanında izletin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Hemen sordum delili var gosterdiler dedi bende direk zaten ıncil bile değiştirilmisken o delil ne kadar doğru olabilir anlamında bir sey dedim ama ne kadar dediysem ışte
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Allah sizden de razı olsun.
forumdaki arkadaşlar! sizlerde yardımcı olur musunuz? fikirlerinizi merak ediyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
o şimdi istediğine inanmak isteyecektir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Öyle maalesef ama islami bile bu kadar merak edip araştırmadan bir papazın bütün anlattıklarına inanıp efendimizi son peygamber olarak görmekten çıkması çok canımı yakıyor ...biliyorum dua etmeye devam etmeliyim ama sürekli ağlıyorum bir şeye odaklanamiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
değişik geldiği için ilgi çekiyor olabilir. birde oradakilerin ilgili olması da çok etken. ilgi görünce daha da cazib geliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.