Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kastamonu Azdavay İmam Hatip Lisesi
Yazar Mesaj
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
Kastamonu Azdavay İmam Hatip Lisesi
Okulumuz 1977-78 Öğretim yılında ilçenin girişinde mülkiyeti halen Türkiye Diyanet Vakfı Azdavay Şubesine ait bulunan Kur'an Kursu binasında öğretime açılmıştır. Daha sonra bu binanın heyelan tehlikesine maruz kalması sebebiyle dönemin Kastamonu Valisi Sayın İsmail GÜNİNDİ 'nin emrine istinaden Azdavay Kaymakamlığının 08.03.1990 tarih ve 13-10/102 sayılı emirleriyle Özel İdareye ait yurt binasına geçici olarak taşınmıştır.

1993-94 öğretim yılı başından itibaren de mevcut binamızda eğitim ve öğretime devam etmektedir. 1993-94 öğretim yılında 75 öğrenci kontenjanlı Devlet Parasız Yatılı imkanına kavuşmuş olup bu kontenjan 1995-96 öğretim yılında 100'e çıkarılmıştır. Halen okulumuzda 100 devlet parasız yatılısı ve 18 gündüzlü öğrencimiz vardır.

Devlet parasız yatılıya giriş Bakanlığımızca 1994-95 yılından itibaren merkezi sınavla öğrenci alımına dahil edilmiştir. Boş kalan kontenjanlar için okulumuz öğrencilerinden şartları taşıyanlara seçme-sıralama imtihanı yapılarak öğrenci alınmaktadır.

Okulumuz kayıtlarını ilköğretim mezunlarından ve devlet parasız yatılılık sınavıyla yerleştirilenlerden yapmaktadır.

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
(Bu Mesaj 17-12-2007 02:57 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : AtMaCa.)
17-12-2007 02:56 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
RE: Kastamonu Azdavay İmam Hatip Lisesi
kastamonu imam hatip lisesi ve mezunlarının bluşma adresi ve okul tarihi hakkında bilgi edinme sitesi ihlforum.net

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
04-11-2009 01:53 AM
RuhAdam Dışarıda
Kavgaci

Ruh Halim
Ruh Halim
Soguk

Takımın:
Fenerbahce
RE: Kastamonu Azdavay İmam Hatip Lisesi
Kastamonu Azdavay İmam Hatip Lisesi bilgi için tesekkürler Kastamonu Azdavay ihl
07-07-2010 01:50 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net