You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...

Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...

Forumcu
RE: Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...
sitedeki tüm kardeşler, abiler ve bacılar için bir fatiha bir yasin hediyye ediyorum inşaallah. Rabbim kabul buyursun.

"Basar(Göz) sanatı(mahlukatı) görürde, basiret(kalp gözü) sanatçıyı(Halıkımızı, Saniimizi, Ma'budumuzu, Rabbimizi) görmezse çok abes olur."

Ne ki SEVDA:Hakka sevdalanmadıktan sonra..
Ne ki HAYAT: Hakkı yaşamadıktan sonra..
Ne ki KAVGA: Hak yolunda olmayınca..
Ne ki ÖLÜM:Şehadet vurmayınca..

[Resim: ry185oo.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
" HACI "
xyakısıklı,Bihemta,silwer,free,cess,karanfil,atmaca,sahra,reyyan,hercai,ecmel,konyevi,vuslat yolcusu,melinda,suskunnn,beklenenhuzur, enjuli, Matmazel,sehrigiz,tuyan,zülcenaheyn,enesmalik,£rVaaNuR £cRiN,hayal-i ressam,z£LaL,iLim,KaRDeLeN, ..::fatik::..,
,gribal_enfeksiyon ,AvŞaR gülücük, aslı, CeMaNuR,zehra duygummmm_2,guldeste89 ,Belinay ,blu3x ,ELİFLAMRA ,alara98 ,Ayfer ,Rose ,sühim ,
Saadet-i Ebediyye ,SeZGiN57 ,Alime-i Nur ,inkişaf ,melisa ,ASUDE ,Belinay,gülsevrâ,huda-nurf,AsLaN HaMzA,Naci Ali ,hmyRa, Yeniçağ,neyzenkız,levantbatuta, FEYZA_77 .....

YA RABBIM! hepsine ayrı ayrı okudugum fatiha-ı şerifelerin sevabını,ruhaniyetlerine gönderdigim fatihayı şerifi kabul eyle kabre vardıklarında onlara arkadaş eyle amin gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 04-08-2009, Saat:05:26 PM, Düzenleyen: ECRİN_ZÜLEYHA.
Üye
Çok teşekkür ederim Ecrin Züleyha, çok mutlu ettiniz beni, hatırlanmak güzel şey. (:

Ben de sizin için okudum.
Demir ranzalarda derin uykular
Sahipsiz mısraların nikotin soluğu
Zamansız bir düşle gelen aşk
Ve... buhurdan gibi tüten yalnızlık...
Ağlamaklı şiirlerin ipeksi dokusunda
Siyah tüllerde üzgün bir Matmazel
Kesif bir yalnızlık ve maça kızı,
Yalnızlığın genzi yakan küflü şarkısında...
Bunu ilk beğenen sen ol.
LoadinG....*
ecrin bana ayrı olucak . ben kabul etmıom bunu :hııh:p

06/07/2012 İçinde bulunduğum durumu kimseye anlatamam, sen de anlamazsın. Ben bile anlamıyorum ki başkasına nasıl anlatırım!

Franz Kafka

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
çooq teşekürler ecrin züleyha bizide duandan eksik etmediin için çok mutlu oldum
şiirimin qizli öznesi,adını sormasınlar bana söyleyemem...
Bunu ilk beğenen sen ol.
LoadinG....*
sus kız TongueTongue bana özel dua edıcek ısde

06/07/2012 İçinde bulunduğum durumu kimseye anlatamam, sen de anlamazsın. Ben bile anlamıyorum ki başkasına nasıl anlatırım!

Franz Kafka

Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
tesekkur edıyorum tomurcuk çiçekgülücük
bende sana ve tum forum sakınlerıne fatıha gonderıyorum...
Allah(c.c) kabul buyursun...
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
teşekkur ederim züleyha, allah razı olsun gülücük
Alnım rüzgarlara açık
Kor kaynar yüreğimde
Umutlar sevinç içinde
Kan dolan gözlerimde..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.