Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahraman Tazeoğlu - Bukre
Yazar Mesaj
`Dua.. Çevrimdışı
Göğe Bakma Durağı.

Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Fenerbahce
Kahraman Tazeoğlu - Bukre
[Resim: bukre.jpg]

Arka Kapak Bilgisi

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum.

Bukre Kitap Özeti

Kahraman Tazeoğlu kendine has bir tarzı olan ender yazarlardan bir tanesi. Son olarak Bukre kitabı ile yine kendine has üslubu ile okurlarını kendine bir kez daha hayran bırakıyor.

Kahraman Tazeoğlu tüm romanlarında olduğu gibi Bukre kitabında da mükemmel bir edebi dil kullanılıyor. Şiir gibi cümlelerden oluşan sevgiliye yazılar okurları oldukça etkiliyor. Romanda sitem, tutku, arzu, aşk, sevki, hayalkırıklığı vs gibi ilişkilerin içinde olan her türlü duyguyu bulmak mümkün.
02-11-2013 02:24 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
`Dua.. Çevrimdışı
Göğe Bakma Durağı.

Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Fenerbahce
RE: Kahraman Tazeoğlu - Bukre
Fazlasıyla güzeldi.
02-11-2013 02:25 PM
FenerKopat Dışarıda
ғυтвol αşĸ'тır ღ

Rep Puanı: 2851
Ruh Halim
Ruh Halim
Yaramaz

Takımın:
Fenerbahce
Bu kitabı 11 liraraya getirdim çok mutluyum Big Grin

Peçe'm Özgülüğümdür ...
02-11-2013 06:38 PM
`Dua.. Çevrimdışı
Göğe Bakma Durağı.

Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Fenerbahce
Benim kitapcim bana ozel indirim yapiyor olmasina ragmen o fiyata gelmedi üzgün
02-11-2013 09:14 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net