You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kadının Beyanı Esastır

Kadının Beyanı Esastır

.
RE: Kadının Beyanı Esastır
Millet olarak neyin cılkını çıkartmadıkki...Eğriye eğri, doğruya doğru demek lazım..Kadın haklı.."Kadın haklı" dan kastım Sema Hanım haklı..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 16-01-2020, Saat:09:17 PM, Düzenleyen: Mihman.
قید آزادی
Kanaatimce sema hanım haklı
Bi erkeğin zulme uğradığını bi kadın söyler ve bu konuda çaba harcar lakin aynı hassasiyeti erkek kadın için yapar mı? Bilmiyorum. Yasalar yasa değil ki neresinden tutsak elimizde kalır...
Şimdi evde kalma vergisi çıkarsa seyreyleyin gümbürtüyü =)
لَمْ اَكُنْ بِدُعَٓائِكَ رَبِّ شَقِيًّ
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
Evet kadın mağduriyeti bu anlamda daha fazla... Ancak çözümü kesinlikle zorlama hapisleri/ uzaklaştırma cezaları değil. Aslında yasalarında bu anlamda yapabileceği bir şey yok.. 5-10 günlük zorlama hapisleri değilde, bir kaç yıllık olsa ne olur?! Dönüşte yine hırsından kudurmuş ve öldürme heveslisi bir koca ile karşılaşacaktır kadın.. İş yine bireyde bitiyor. Annelerde babalarda bitiyor, düzgün evlat yetiştirmektir çözüm.Allah korkusunu ve kul hakkını doğru şekilde empoze edebilmektir çözüm.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
En başta eğitim sisteminin bu konuyla alakalı iyileştirilmesi gerekiyor.
Sadece kadına karşı şiddet değil insana, doğaya, hayvanlara,bitkilere çevreye saygı aşılanmalı.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.