Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırşehir İmam Hatip Lisesi
Yazar Mesaj
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
Kırşehir İmam Hatip Lisesi
Kırşehir İmam – Hatip Lisesi 17.09.1967 tarihinde Müdür Burhan ŞAVLI idaresinde 1 Adet Meslek Dersi öğretmeni, 1 Adet Edebiyat öğretmeni ve 1 Adet Fen Grubu öğretmeni ile açılmıştır. Açıldığı tarihten itibaren topluma en faydalı hizmetleri veren okulumuz birbirinden değerli idareci ve eğitimcilerimiz ile gelişerek ve eğitim teknolojisine ayak uydurarak günümüze kadar gelmiştir.

Okulumuz 512 m2 , 680 m2 ve 544 m2 ölçülerinde 3 ayrı binadan oluşmaktadır. 10.500 m2 lik bahçeye sahip olan okulumuzda nizami ölçülü halı hasa spor tesisleri, basketbol ve voleybol sahaları, masa tenisi ve spor odası bulunmaktadır. Eğitim binası olarak kullandığımız ana binamızda 21 derslik, bilgisayar laboratuarı, tepegöz destekli derslik,Vcd odası, idare odalarımız, Fen ve Fizik Laboratuarımız, öğrenci işleri ve memur odası bulunmaktadır. Ek hizmet binamız olan ikinci binamızda yatılılık hizmeti verilmektedir. Üçüncü binamızda pansiyon öğrencileri etüt salonları bulunmaktadır.

Okulumuz 1 Müdür, 1 Müdür Baş Yardımcısı, 3 Müdür Yardımcısı ile idare edilmekte olup, 5 Meslek Dersi Öğretmeni, 2 Edebiyat Öğretmeni, 2 Matematik Öğretmeni, 1 Tarih Öğretmeni, 1 Coğrafya Öğretmeni, 1 Fen Grubu Öğretmeni, 1 Felsefe Grubu Öğretmeni, 1 Beden eğitimi Öğretmeni ve 1 Rehberlik Hizmetleri öğretmeni ve 3 İngilizce öğretmeni ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca okulumuzda 2 memur ve 7 hizmetli görev yapmaktadır.

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
18-12-2007 01:18 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
RMZNAYDN Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Sicak

Takımın:
Cvp: Kırşehir İmam Hatip Lisesi
bende kırşehir imam hatip lisesi mezunuyum... tanıtımlar güzel olmuş. teşekkür ederim.
12-02-2008 03:35 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
RE: Kırşehir İmam Hatip Lisesi
eski kırşehirli bi arkadaş vardı burda komik bi arkadaştı nerde acabagülücük

04-11-2009 01:42 AM
Çağdaş Çevrimdışı
Uzman

Rep Puanı: 1375
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin zihninde insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak

VİZYONUMUZ

*
Kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen ve problemlere çözüm üretebilen bireyler yetiştirmek.

*
İmam-Hatip Liseleri Milli Eğitim Bakan­lığı’na bağlı Orta Öğretim Kurumlarıdır.

*
Hem mesleğe, hem de yüksek öğre­nime hazırlayıcı programlar uygu­lar.

*
Lise seviyesinde genel ve mesleki öğ­renim görmüş elemanlar yetiştirir.

*
İlköğretim Okullarının 8. sınıfın­dan mezun olan her öğrenci İmam-Ha­tip Lisele­rine kayıt yaptırabilir

Mezunıyet sonrası

İmam-Hatip Liselerinden mezun olan öğ­renciler, diğer Lise ve dengi okul mezunları gibi. Kamu Kurumlarında görev alabilirler.

Üniversite tahsilinde İlahiyat Fakültele­rini veya İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümlerini tercih ettikleri taktirde, ek puan avantajına sahiptirler.

Yüksek Öğrenime devam etmek isteme­yenlerin İmam-Hatip olarak ya da Kur’an Kursu Öğreticisi olarak Diyanet Teşkilatında görev alma hakları da bulunmaktadır.

Vesselam...!
30-12-2009 11:22 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz.. bu da okulun resmi web adresigülücük

30-12-2009 11:49 PM
RuhAdam Dışarıda
Kavgaci

Ruh Halim
Ruh Halim
Soguk

Takımın:
Fenerbahce
Kırşehir İmam Hatip Lisesi bilgi için tesekkürler forum Kırşehir İhl
07-07-2010 01:35 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net