You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Islamiyette Cariye Kavramı

Islamiyette Cariye Kavramı

Profesör
RE: Islamiyette Cariye Kavramı
hayırdır cari ye mi var gülücük
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Hem aynısını kafirler müslüman kadınlara yapsa nasıl olur hiç düşündün mü?Savasta esir aldıkları müslüman kadınlara zorla sahip olsalar bu hoşuna gider mi?Gitmedi değil mi,iğrendin?eee o zaman nedir bu inadın.Az elini vicdanına bir koy ve bir düşün ki neyi savunuyorsun.Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır arkadaş.Ben de aynı ayeti yukarıda yazdığım gibi anlıyorum ne olacak şimdi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Boş oluyor lar derken ;Allah indinde kafir kocalarıyla kıydıkları nikahın geçerliliğini yitirmiş olmasını kastediyorum.Şimdi boş oluyorların ne demek olduğunu da anlamazsınız ya onun için açıklama gereği duydum.Ayetleri ve hadisleri nefsinizle yorumlamayın sora böyle sakat düşüncelere girip milletinde dine olan bağlılığını zedeliyor ve inançlarını sarsıyorsunuz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.