Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayvanlarin olum den sonra yasami
Yazar Mesaj
Allahinacizkulu Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Hayvanlarin olum den sonra yasami
Selamun Aleykum 4 gun once cok sevdigim kedimi kaybettim cok uzgunum ama dusunuyorum ki ve umut ediyorum ki bu fani dunyadan cok daha iyi bir yere gitti. Dinimizde Allah (C. C) kedimi gormeme izin verecekmi? Kedim benim herhangi bir gunahim dan dolayi olmus olabilirmi onu cok sevdigim icin cok endiseleniyorum kendimi dusunmuyorum ne olacak diye onun icin cok endiseli yim insallah guzel bir cevap almak nasip olur simdiden Allah razi olsun sizlerden kardeslerim.
02-10-2019 08:01 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
mitoloji Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
RE: Hayvanlarin olum den sonra yasami
göreceksin desek ne ifade eder.fiziksel gerçekler ortada,canlılar ölüp ;karbon, azot,fosfor döngüsüne karışıp gidiyor.kısaca kedin bir yere gitmedi, bu evrende: ısı,ışık,radyasyon,fosil oldu.gerçekler acı ama yapacak bişey yok.alışmalısın...gerçeklere.
06-10-2019 02:19 PM
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Tamamda senin gibi seytani bir yaratigin Islami forumda ne isi var? Bari bizi burda rahat birakin ateist sen defol git kendi golgende kal, Allah insallah sana en buyuk aciyi yasatirda aklin basina gelir.
06-10-2019 04:25 PM
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Beddua dinimizde yasaktir ama sana edecegim cunku sen fitne pesinde olmaman gereken yerlerdesin Allaha kufr etmektesin beddua etmem kolay kolay ama hep 2 hafta icinde yerini bulmus tur seni Allaha havale ediyorum insallah sagliginla en agir bedel le odeyesin bunu hatirlarsin 2 haftaya beni en gec.
06-10-2019 04:37 PM
mitoloji Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
bilimin dediğini diyorum.fizik ve kimya biliminde böyle mevzu.madde döngüsü diye bişey var.hem duanla yaşamıyorum ki bedduanla öleyim.hem madem öyle bir yeteneğin var savaşta düşman askerlerine beddua ette kurtulalım.

yine canlılığını nasıl devam ettirdiğini sanıyorsun ki?sendeki atomlar, elementler önceden başka canlılardaydı.sen de başka canlılarla beslenerek onların elementlerini alıyorsun.döngü bu.bilimsel olarak böyle.gördüğün gibi atomların biryere gittiği yok dolayısı ile kedin de fiziksel olarak bir yere gitmedi.e sende ruh olarak sormamışsın.neden kızıyorsan artık.bilimle kal. sevgiler...
06-10-2019 05:11 PM
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Sen sadece bekle kendini o olmayan beyninle zeki zannedip alayvari sekilde Allaha kufr eder halde sin sadece bekle darbe indiginde aklina duser artik sizlerden biktim degil laf anlatabilmek artik o lanet yuzlerinizi gormek bile istemiyorum Alemlerin Rabbim Allah insallah sana haddini bildirecek sen nickin arkasina saklandigini zannet
06-10-2019 06:47 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net