You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Forumcu
Cvp: HER GÜNE BİR DUA
"Allah'ım! Şüphesiz ben bilerek herhangi bir şeyi şirk koşmak (eş ve ortak tanımak) tan sana sığınırım.Bilmeyerek işlemiş olduğum(şirk ve hatalarım) ın senden bağışlanmasını dilerim. Şüphesiz ki bütün gaybları (gizli şeyleri) ancak sen bilirsin."
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 26-11-2007, Saat:10:38 PM, Düzenleyen: Serhat.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: HER GÜNE BİR DUA
"Ey Rabbim! Sağırlıktan, dilsizlikten, delilikten, cüzzamdan, abraslıktan ve kötü hastalıklardan sana sığınırım."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Ya Rabbi! Sabahın erken vakitlerini, ümmetime bereketli kıl./Ümmetimin erken davrananlarına bereketini lutfet.

Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Hz.Süleyman'ın duası...

Ey Rabbim!

İçimde öyle düşünceler uyandır ki, bana ve anama, babama bahşettiğin nimetler için sana hep şükreden biri olayım. Ve hep senin hoşnut olacağın dürst ve erdemli işler yapıyor olayım. Ve beni rahmetinle salih kulların arasına kat!

(27/Neml,19)
...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Benden bana ezâ veren şeyi gideren ve bana yarayacak şeyi bende tutan Allah'a hamd olsun"
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah çok güzel bir konu olmuş allah razı olsun
birgün gelicek hepimiz toprak olacağız
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
aminnnn...

Allahım seni zikretmemi, sana şükretmemi ve güzel bir şekilde kulluk etmemi arttır, kolaylaştır
...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.