You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gizli Numaradan Aranmaya Son!

Kayıtsız
Ziyaretçi

Cep telefonunun yaygınlaşmasıyla hayat kolaylaştı. Ancak bu yaygınlaşma beraberinde telefon sapıklığınıda arttırdı. Özellikle gizli numardan aranmak gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşılabiliyor. Türkcell de telefonunuzda yapacağınız küçük bir arama ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı?

[Resim: gizli-no.jpg]

Turkcell'de gizli numaradan aranmak istemiyorsanız;

*253#

tuşlayıp arama yapın.

Ekranınızda "Gizli Numaradan Gelen Çağrıları Kabul Etmeme Özelliğiniz Değiştirilmiştir" uyarısı gelecek.

Karşı taraf sizi aradığında "Abone gizli numaradan aranmak istememektedir' anonsunu duyacaktır.

Servisin iptali içinse;

#253#

tuşlayıp arama yapmanız yeterlidir. Servis ücretsizdir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Emekli Üye
Cvp: Gizli Numaradan Aranmaya Son!
aysesena Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ne güzel kızları işletiyodum ...planlarım suya düşüt...üzgün

zuhahahahahaah:D oohh canıma degsin uslu dur kıs sende..ama gercekten cok rahatsız edıcı bı durum tesekkurler serhat
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: Gizli Numaradan Aranmaya Son!
bende engelledim arıyamıyolar artık işin enteresan tarafı babamınki hep gizli oda arıyamıyo

hehhehehehe
Bunu ilk beğenen sen ol.
Emekli Üye
Cvp: RE: Gizli Numaradan Aranmaya Son!
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende engelledim arıyamıyolar artık işin enteresan tarafı babamınki hep gizli oda arıyamıyo

hehhehehehe

süprmıs :D icýn
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
gwts Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende engelledim arıyamıyolar artık işin enteresan tarafı babamınki hep gizli oda arıyamıyo

hehhehehehe

süprmıs :D icýn

BENCEDEicýnicýn
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi

hehhehehehe

deli kız ya icýn
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.