You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gezi Parkı olayları

Gezi Parkı olayları

General
RE: Gezi Parkı olayları
olaya fazlasıyla muktedir yanından bakmış malesef alparslan hoca.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
tamam gezi parkında yanlışlar var da, tayyipçiliğe ne zaman eğilinecek? islamcı/muhafazakar çevrelerin dünyevileşip hakkı göremeyen kitleler haline gelmesi ne olacak? gezi parkı meselesi islamcılar içindeki iktidar desteği arayışını gayet iyi ortaya koymuştur. ve ayrıca muhafazakar medya da ne olduğunu göstermiştir, önceden takip ettiğim pek çoğuna güvenim kalmamıştır.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
هل أنا حقاً أنا ؟
gezi parkının komplo olmasıda muhtemil bu yüzden yorumlarda ihtiyatlı olmak daha isabetli... alparslan kuytul önceden tasarlanmış bir proje olduğunu söylüyor, olabilir.. müslümanın tavrı sadece akpye olmamalı..
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
elbet tavır tamamen küfre yönelik olmalı, fakat aynı dış mihraklar arap baharında da vardı. dış güçlerin desteği olmasa arap baharı şu anki seviyesine gelmezdi, peki arap baharına komple karşı çıktık mı? hayır. şu durumda akp nin islamcılığındansa devrimci müslümanlar vb. gruplar daha samimi ve hakka yakın.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.