You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acemi Üye
Geyik Muhabbeti
Selamün aleyküm.

Kisa süre önce forum'a kayit oldum. Baki kalmayi umdum fakat üyeligimin bir geregi kalmadigi kanaatindeyim. Paylasimlardan istifade etmeyi umarken, çogu kez konularin "geyik muhabbeti"ne döndügünü anladim. Herseyden çok forumda oyun ve eglence odakli konular ön plana çikmis. Yani "Islami Forum" adi altinda bol vakit israfi, bol laubalilik gördüm. Baskalarini rahatsiz etmiyor olmali ki, hâlâ birileri forum'a katkida bulunuyor. Ama, saydigim nedenlerden dolayi, ben burayi sevemedim...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Ruhumuz Yeter...
RE: Geyik Muhabbeti
dini konuları on planda tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. fakat yinede uyeler o bölümleri daha çok kullanıyor.
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.
Ruhumuz Yeter...
yapalım hep beraber. sitede baştan aşağı gördüğünüz gibi hep dini bölümler mevcut.ama çoğu uye yine diğer bölümleri kullanıyo.
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.
Ruhumuz Yeter...
tek oyun bölümü kullanılıyo aslında aşırı derece fazla
Bunu ilk beğenen sen ol.
Göğe Bakma Durağı.
Herkes üye olurken islami foruma üye olduğunun farkında. Bir çok site var eğlenmek amaçlı olsaydı bu diğer sitelere üye olup orda takılırlardı. Buraya sürekli gelen biri olarak şahsen hem eğlencesini kullanıyorum hem bilgisini. Sadece bilgisini kullanıyor olsaydım bu kadar sık gelmezdim belkide. Çünkü forumda hem kafamı dağıtabiliyorum hemde paylaşımlardan faydalanıp, paylaşımda bulunabiliyorum. Bu yüzden şikayetçi olmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Bunu sadece konuyu açan arkadaş için söylemiyorum bi kaç konuda daha bazı kişiler tarafınca belirtilmişti. Şikayet edip yakınmak yerine paylaşımda bulunmak daha faydalı.
Emin olun eğer amaç eğlenmekten ibaret olsaydı başka forumlarda eğlenirdi.

"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
        Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
H
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
iyi niyetle eğlenmeyi ayarınca kullanan arkadaşlar olduğu gibi sitenin diğer yönlerine hiç bakmayanları da oluyor. sitedeki bilgi verici gündem ile oyun gündemini en azından ana sayfada 2 ye ayırsak bilgi içerikli yazıları düzenli takip edenler için zorluk olmaz.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.