Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçimsiz eş!
Yazar Mesaj
moon41 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
RE: Geçimsiz eş!
kardeşim Allah yardımcın olsun . aynı durum bende de var .9 senedir neler yaşıyorum bilemezsin. bi keresinde şunu bil. o kadın her seferinde böyle marazlar çıkaracak. şahsi fikrimi sorarsan ayrıl derim. kurtulursunuz ikinizde. ben öyle yapmadım hayatımın her günü zindan gibi geçiyor.bi de sabret .insanın kaderine bazen böyle kazalar geliyo işte.
19-08-2013 01:47 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
`Dua.. Çevrimdışı
Göğe Bakma Durağı.

Rep Puanı: 10695
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Fenerbahce
Ve onceliklede olumsuz dusuncelerden siyrilmak, sabirla evliliginizin mutlu yanlarini gormek ve gostermek gerek.

[Resim: sigpic306096_44.gif]
"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
19-08-2013 02:07 PM
RuhAdam Dışarıda
Kavgaci

Ruh Halim
Ruh Halim
Soguk

Takımın:
Fenerbahce
"Hadi evlenmeyelim" diyesi geliyor insanin bu vakalari görünce.. Kimse 4.4lük degil su hayatta..Toz pembe evlilik bekleyen insanlar bu beklentiden vazgeçin artik..
20-10-2014 01:12 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
(Amed) Dışarıda
...

Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
Galatasaray
Allah yardımcınız olsun ,öncelikle şunu sormak istiyorum esinizin bu kadar anlayışsız ve asabi olmasının altında bi neden varmı onu bulmaya çalışın (ki mutlaka oldugunu düşünüyorum).Ayrılık taraftarıda degıl anladıgım kadarıyla .Kendisiyle uzun uzun konuşmaya çalışın ve sizde sabırlı olun.Yuvanız icin cabalayın imtihan dünyası kolay kurulmuyor yuva.Allah sabır versin.
20-10-2014 01:24 PM
duadaş Çevrimdışı
Profesör

Rep Puanı: 6125
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Trabzonspor
dinimizde sevilmeyen helal boşanmaktır yanız iyi düşünmek gerek RABBİMİN bir imtihanıda olabilir sabır ile eşinizle tekrar görüşün RABBİM inşallah aranızdaki sıkıntıyı kaldırır, birde dua etmeyi ihmal etmeyin duanın çözemeyeceği hiç bir şey yoktur, ancak herşeye rağmen eğer yaşanmaz bir hale gelirse yapacak bişide yoktur hemen pes etmeyiniz.

Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

RABBİME muhabbet ve nuruna emanet olun,
dualarınızı beklerim.

Yollar boşaldı artık, Yolcular buldu vaha
Yolcular gitmesede yollar gider ALLAHA
20-10-2014 01:50 PM
Noyan Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 484
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
diger
Aradan çok uzun zaman geçmiş..bence boşandılar..çünkü çiftlerden birinin sürekli boşanmaktan bahsetmeye başlaması ile o an evlilik bitmiştir zaten..ve sonuç istediği gibi olur..evliliğini kurtarmak isteyen boşanmadan bahsetmez...

Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
(Bu Mesaj 21-10-2014 08:53 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Noyan.)
21-10-2014 08:52 AM
duadaş Çevrimdışı
Profesör

Rep Puanı: 6125
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Trabzonspor
ne diyelim RABBİM hayırlısını versin

Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

RABBİME muhabbet ve nuruna emanet olun,
dualarınızı beklerim.

Yollar boşaldı artık, Yolcular buldu vaha
Yolcular gitmesede yollar gider ALLAHA
21-10-2014 09:31 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net