Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Şeyler Yaşıyorum Rüyama Kadar Girdi
Yazar Mesaj
EmektaR Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
Garip Şeyler Yaşıyorum Rüyama Kadar Girdi
Selamun Aleyküm ben 11 e gidiyorum. Geçenlerde bizi bir vakıf kaplıcaya götürdü 2 günlüğüne. Bizim okulda yani İHL de 9 a giden bi çocuk var. Normalde hiç dikkatimi çekmezdi ara sıra görürdüm okulda bu çocuk vakıfın düzenlediği kaplıca gezisine geldi orda sohbet edilirken ben bi dönüp baktım inceledim çocuğu biraz genelde insanları incelerim. Sonra geri döndüm sohbet veren hocaya doğru kaplıcanın son günü bu çocuğa karşı bir hoşluk yani kardeşlik hissettim cinsel bir şey yok. Sonra ismini sordum Fatih dedi. Eve dönünceye kadar Fatih ismi aklımdan çıkmadı. Geldikten 1 gün sonra artık Fatihi düşünmekten kafamdan hiç çıkmıyordu. Akşam ağladım gizli gizli babama yazdım telefondan. Babam muska tak dedi bende taktım biraz hafifledi. Ama hala düşünüyorum aradan 1.5-2 hafta geçti sonra rüya gördüm okuldaydık birbirimize sarılmıştık. Sonra rüya bitti. Sonra kalktım okula gittim. Eve gelince araştırdım ve ilerde iyi dost olacağına gibi şeyler yazıyordu. Anneme anlattım bunu 2 hafta sonra annem 3 harfliler musallat olmuş flan diyor. Dualı zemzem suyu flan içiriyor. Ama o kardeşimden ayrı kaldıkça kendimi kötü hissediyorum. Hiç muhabbetde kuramıyorum telefon başından kalkmıyor tenefüsleri bile tel ile oynuyor. Namazda kılmıyor dikkatimi çekti. Allaha şükür ben kılıyorum. Bugün arkadaş olmaktan vazgeçmeyi denedim. Fakat daha çok üzülüyorum. Lütfen yardım edin bunun sonu hayırlı mı sizce arkadaş olmalı mıyım?

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
12-12-2018 05:19 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4924
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Garip Şeyler Yaşıyorum Rüyama Kadar Girdi
En kısa zamanda bir doktora görün kardeşim. Madem anne babana söyledin söyle doktora götürsünler seni.
Senin çaren burada değil doktorda. Allah yardım etsin inşallah.

Ayrıca cinlerden bahsederken 3 harfi demene gerek yok cin diyebilirsin.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
12-12-2018 06:39 PM
EmektaR Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
(12-12-2018 06:39 PM)alpi Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..En kısa zamanda bir doktora görün kardeşim. Madem anne babana söyledin söyle doktora götürsünler seni.
Senin çaren burada değil doktorda. Allah yardım etsin inşallah.

Ayrıca cinlerden bahsederken 3 harfi demene gerek yok cin diyebilirsin.

Neden doktora görünmem gerek ve hangi doktora lütfen söyler misiniz?
12-12-2018 07:57 PM
Z4F3R_ Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 2581
Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Besiktas
Ya güzel kardeşim Allah aşkına ne doktoru neyin doktoru doştluğa benzer bişeyler hissetmiş arkadaş gülücük

başka şeylerle meşgul olursan aklına gelmez böyle şeyler spor yap ders çalış kitap oku

boş kaldıkça insanın aklına boş şeyler geliyor cin min takma kafana

hayatı insanları anlamaya çalıştığın bu yaşlarda takıntılı düşüncelerde olman çok anormal değil

büyütme herşeyi gözünde annenin babanın dediklerini yap sıkıntı olmaz inşallah

büyütme böyle şeyleri gözünde

AKLI YETEN GÖRDÜGÜNE İNANIR
YÜREGİ YETEN GÖRMEDİGİNE

12-12-2018 08:57 PM
EmektaR Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
(12-12-2018 08:57 PM)Z4F3R_ Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Ya güzel kardeşim Allah aşkına ne doktoru neyin doktoru doştluğa benzer bişeyler hissetmiş arkadaş gülücük

başka şeylerle meşgul olursan aklına gelmez böyle şeyler spor yap ders çalış kitap oku

boş kaldıkça insanın aklına boş şeyler geliyor cin min takma kafana

hayatı insanları anlamaya çalıştığın bu yaşlarda takıntılı düşüncelerde olman çok anormal değil

büyütme herşeyi gözünde annenin babanın dediklerini yap sıkıntı olmaz inşallah

büyütme böyle şeyleri gözünde
Bende arkadaş olmak istiyorum o gördüğüm rüya flan hayırlı bir arkadaş olur mu diye soruyorum. Şuanlar da hiç arkadaşım yok yalnız takılıyorum. Çoğu kız peşinde koşuyor sigara içki flan bende girmiyorum. Gördüğüm rüyayı araştırdım çıkan sonuç:

Rüyada arkadaşa sarılmak, rüya sahibinin bu kişi ile olan sağlam dostluğuna, kardeşten öte bir dostluk kurmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bu kişiden gelecek hayra, müjdeli bir habere bu kişiden gelen güzelliklere tabir edilmiştir. Rüyada arkadaşa sarılmak, uzun zamandır görünmeyen bir arkadaş ile buluşmaya, eskilerden bahsetmeye, hoş sohbete işaret eder. Görülen bu rüya kişinin çevresi tarafından sevilip sayılmasına, güzel ortamlarda arkadaşlar ile geçirelecek anlara delalet eder. Rüyada arkadaşa sarılmak, kişinin olmasını çok istediği fakat engellemeler ile hevesinin kaçtığı bir olayın gerçekleşmesine yorulur. Aynı zamanda bu gelişme ile beraber kişinin tekrardan iş ve yaşama azmine kavuşacağına yorumlanmıştır. Rüyada arkadaşa sarılmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşa Sarılmak Nedir

Rüyada arkadaşa sarılmak, rüya sahibinin çevresinde bulunan vefalı ve sağlam dostluklara sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatın tüm zorluklarını görüp didinerek ve çok çalışarak maddi olarak rahata ereceğine, zenginliğe nail olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin helal yollardan servet sahibi olmasına, özel yaşamında huzurun daim olması için büyük çabalar vermeye rivayet edilmiştir.
(Bu Mesaj 12-12-2018 09:20 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : EmektaR.)
12-12-2018 09:19 PM
Z4F3R_ Çevrimdışı
General

Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Besiktas
eş seçerken istihare namazı kılınır rüya yorumlanır her rüya da doğru şeyleri göstermez rüya tabirleri yapanların da her dediği doğru değildir

arkadaş olarak alkol vs kötü alışkanlıkları olmayan insanlarla dolaşırsan en iyisini yapmış olursun

bu konuda hadisi şerifler var

Kişi dostunun dini üzeredir. Öyleyse herbiriniz kiminle dostluk kuracağına dikkat etsin. Ebu Davud, 4833

“İyi arkadaşla kötü arkadaş misk taşıyan kimse ile körük üfüren kimse gibidir. Misk taşıyan ya sana onu ikram eder yahut sen ondan (miski) satın alırsın ya da ondan güzel bir koku duyarsın. Körük üfüren kimse ise ya elbiseni yakar ya da ondan kötü bir koku duyarsın!” (Müslim, Birr, 146)

Hz.Ali de "Kötü arkadaşla oturmaktan sakın. Şüphesiz böyle bir kimse arkadaşını helak eder ve onu yokluğa sürükler." buyurmuştur

YÜREGİ YETEN GÖRMEDİGİNE

12-12-2018 09:38 PM
EmektaR Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
(12-12-2018 09:38 PM)Z4F3R_ Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..eş seçerken istihare namazı kılınır rüya yorumlanır her rüya da doğru şeyleri göstermez rüya tabirleri yapanların da her dediği doğru değildir

arkadaş olarak alkol vs kötü alışkanlıkları olmayan insanlarla dolaşırsan en iyisini yapmış olursun

bu konuda hadisi şerifler var

Kişi dostunun dini üzeredir. Öyleyse herbiriniz kiminle dostluk kuracağına dikkat etsin. Ebu Davud, 4833

“İyi arkadaşla kötü arkadaş misk taşıyan kimse ile körük üfüren kimse gibidir. Misk taşıyan ya sana onu ikram eder yahut sen ondan (miski) satın alırsın ya da ondan güzel bir koku duyarsın. Körük üfüren kimse ise ya elbiseni yakar ya da ondan kötü bir koku duyarsın!” (Müslim, Birr, 146)

Hz.Ali de "Kötü arkadaşla oturmaktan sakın. Şüphesiz böyle bir kimse arkadaşını helak eder ve onu yokluğa sürükler." buyurmuştur
Alkol sigara yok. Küfür galiba yok. Namaz kılmıyor belki ilerde başlar. Birde unutmuşum arkadaşın babası ölmüş 2 yıl önce bunun bir etkisi olacağını sanmıyorum ama yinede yazayım. O zaman gerisi nasip. Ben dua ediyorum. Allahım o arkadaşla hayırlı dostluk kurmamı nasip eyle. O arkadaşa namazı kılmayı nasip et diye. 1.5 yıldır yalnız takılıyorum yapacak bir şey yok daha yalnız kalacağız gibi gözüküyor. Sağolun yardımlarınız için.
12-12-2018 09:45 PM
Z4F3R_ Çevrimdışı
General

Ruh Halim
Ruh Halim
Endiseli

Takımın:
Besiktas
ahmet,mehmet fatih hasan önemli değil kardeşim

Allah hepimizi hayırlı arkadaşlarla hayırlı insanlar karşılaştırsın inşallah

arkadaş mevzusunu kafana takmana gerek yok bu kadar

sen anne babanın sözünden çıkma onların rızasını al işin gücün rast gelir güzel kardeşim

takma kafana gülücük ailene derslerine üniversitene namazına niyazına sağlına sıhhatine dikkat et gerisi boş gülücük

YÜREGİ YETEN GÖRMEDİGİNE

12-12-2018 09:51 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net