Gönder Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fethullah Artık Dön...
Yazar Mesaj
Deliveren Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: -1
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Fethullah Artık Dön...
............
21-05-2008 03:31 PM
Tüm Mesajlarını Bul
seminal Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 22
Ruh Halim
Ruh Halim
Sarsintili

Takımın:
RE: Fethullah Artık Dön...
"Fethullahçılar Güneydoğu’yu kuşattılar tam anlamıyla"

Ne Güneydoğusu dünyayı kuşattılar adamlar yandınız siz, eyvah eyvah...
Bırakın Türkiye'yi dünya elden gidiyor...

ayrıca,
"Fethullah" Artık Dön...
Fethullah hoca sizin asker arkadaşınız mı bu ne samimiyet çağrıları ?
21-05-2008 04:50 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Kayıtsız
Kayıtsız

senin hocayı anlaman için kırk fırın ekmek yemen lazım hırrrrrrrrr
21-05-2008 05:06 PM
zehra Çevrimdışı
>295457<

Rep Puanı: 155
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Cvp: Fethullah Artık Dön...
ALLAH RAZI OLSUN REYYAN İMDADIMA Bİ SEN YETİŞTİN.

KARDEŞ ÇAMURLATMAK İSTEDİĞİ KİŞİLERİ DOĞRU DÜZGÜN ÖĞRENSİNDE GELSİN.EĞER ADAM GİBİ ÖĞRENİR GELİRSE ATMAYA ÇAMUR BULCAK MI ACABAhırrrrrrrhırrrrrrr

...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...
21-05-2008 05:19 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Emekli Üye Dışarıda
General

Rep Puanı: 3786
Ruh Halim
Ruh Halim
Kustah

Takımın:
it ürür kervan yürür biz yolumuza devam edriz siz karalama kampanyaları yapmakla kalırsınız bunun hesabı sorulacak elbet dünya fani...
22-05-2008 12:03 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Ebuzer Çevrimdışı
münzevi_yürekli

Rep Puanı: 54
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Cvp: RE: Fethullah Artık Dön...
simayım Yazılan:it ürür kervan yürür biz yolumuza devam edriz siz karalama kampanyaları yapmakla kalırsınız bunun hesabı sorulacak elbet dünya fani...

gülücük fanatik FG'liler...hangi yolunuza devam edeceksiniz...mesela yolsuzluk ta bi yoldur...
birileri de hoca'yı anlaman için kırk fırın ekmek yemen lazım diyor, sen yedin heralde ki anlamışa benziyorsun...ama samimi söylüyorum ben de f.g'nin "DÖNMESİNİ" çoook istiyorum...inşaallah "DÖNMEDEN" ölmez...

Ay vurunca çatlatır göğsümdeki mahşeri
çünkü kavganın göbeğidir benim yerim
canlarım, kollarında Parti pazubentleri
dik başlar, erkek haykırışlarla
göndere, en yukarlara çekiyorlar
en yukarlara çatlıycak kadar aşkî yüreklerini.
22-05-2008 01:00 AM
Tüm Mesajlarını Bul
zehra Çevrimdışı
>295457<

Rep Puanı: 155
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
EBUZER KARDEŞİM ÇOK KOMİKSİN YA.İSLAMİYETİN YAYILMASI ADINA ÇABALAYAN İNSANLARA SAYGILI OL BENCE VE BİLİP BİLMEDEN KONUŞMA İSTERSEN.NERDE SENİN DİN KARDEŞLİĞİN.YAZIK ÇOK YAZIK...

...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...
22-05-2008 01:08 AM
Tüm Mesajlarını Bul
atesdevrimi Çevrimdışı
MüslümAnarşist

Rep Puanı: 9
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Ebuzer !

Fanatik FG liler gülücük bu atatürkün muhterem amerikalılar demesine benzedi la.. gülücük

Neyse.. ilim kelebeği sevgi pıtırcığı Fethullah amcanın dünyanın dört bir yanında esnek, şeffaf, kaygan, ılımlı, yumuşak bir din yaymaya çalışıyor olması onun mükemmel bir müslüman olduğunu, dolayısıyla bütün müslümanların da ona sizin gözünüzle bakması gerektiğini kesinlikle göstermez..

Çıkıp onu anlamak için 40 fırın ekmek yemen lazım diyebilmek için 40 fırın ekmek yemek lazım..

Sevgilim, eylem güzelim benim!
Yitik bir ülkeyi korumaya değil,
Yeniden kurulacak bir ülkeyi
Aşkla örmeye benzer devrimci olmak....
22-05-2008 01:12 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Nizam-ül Mülk Çevrimdışı
smmh

Rep Puanı: 38
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
atesdevrimi Yazılan: Ebuzer !

Fanatik FG liler gülücük bu atatürkün muhterem amerikalılar demesine benzedi la.. gülücük

Neyse.. ilim kelebeği sevgi pıtırcığı Fethullah amcanın dünyanın dört bir yanında esnek, şeffaf, kaygan, ılımlı, yumuşak bir din yaymaya çalışıyor olması onun mükemmel bir müslüman olduğunu, dolayısıyla bütün müslümanların da ona sizin gözünüzle bakması gerektiğini kesinlikle göstermez..

Çıkıp onu anlamak için 40 fırın ekmek yemen lazım diyebilmek için 40 fırın ekmek yemek lazım..

gece gece kırdın beni gülmektengülücük Allah iyiliğini vere delikanlı

":rose: giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
22-05-2008 02:37 AM
Tüm Mesajlarını Bul
Emekli Üye Dışarıda
General

Rep Puanı: 3786
Ruh Halim
Ruh Halim
Kustah

Takımın:
Cvp: RE: Fethullah Artık Dön...
Ebûzer Yazılan:
simayım Yazılan:it ürür kervan yürür biz yolumuza devam edriz siz karalama kampanyaları yapmakla kalırsınız bunun hesabı sorulacak elbet dünya fani...

gülücük fanatik FG'liler...hangi yolunuza devam edeceksiniz...mesela yolsuzluk ta bi yoldur...
birileri de hoca'yı anlaman için kırk fırın ekmek yemen lazım diyor, sen yedin heralde ki anlamışa benziyorsun...ama samimi söylüyorum ben de f.g'nin "DÖNMESİNİ" çoook istiyorum...inşaallah "DÖNMEDEN" ölmez...

siz varya çok komiksiniz beni çok güldürüyorsunuz sosyal hayyatta sizi tınlayan bile yoktur forumdakileri kandırırsınız ancak atış serbest nasılsa hoca efendi cemaati sınırları açtı sizin çapınız belliSmile sizden devrim değil evrim olur ancakTongue
22-05-2008 12:19 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Gönder Konu Kapalı 

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net