Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erdoğan duyurdu: İslam ülkelerinde seferberlik!
Yazar Mesaj
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör

Rep Puanı: 26143
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Fenerbahce
Icon14 Erdoğan duyurdu: İslam ülkelerinde seferberlik!
İngiltere'nin başkenti Londra'da Türk öğrencilerle buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistinliler için İslam ülkelerinde Ramazan ayı boyunca yardım toplanacağını, bunun için liderlere mektuplar yazdığını duyurdu. Kampanya, İslam İşbirliği Teşkilatı bünyesinde gerçekleştirilecek.

[Resim: u9THS_1526330692_3322.jpg]

Erdoğan duyurdu: İslam ülkelerinde seferberlik!

ABD'nin Büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasını Filistinlilerin protesto etmesi üzerine İsrail'in katliam yapmasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bugünün, İslam dünyası olarak Kudüs'ü kaybettiğimiz bir gün olmasına asla izin vermeyeceğiz' ifadesini kullandı.

FİLİSTİNLİLER İÇİN İSLAM ÜLKELERİNDE YARDIM KAMPANYASI DÜZENLİYORUZ

Londra'da Türk öğrencilerle buluşan Erdoğan, aynı zamanda İslam İşbirliği Teşkilatı'nın bünyesinde Ramazan ayı boyunca İslam ülkelerinde yardım kampanyası düzenleneceğini duyurdu.

Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

LİDERLERE MEKTUPLARI YAZDIM

İslam İşbirliği Teşkilatı olarak Ramazan ayı boyunca üye ülkelerde Filistinli kardeşlerimiz için yardım kampanyası düzenleyeceğiz. Mektuplarını yazdım, imzalar atıldı. Bu mektuplar liderlere gönderiliyor.

Liderleri bir taraftan şahsım ararken, başbakanları Başbakanımız, dışişleri bakanlarını da Dışişleri Bakanım aramaya başlayacaklar. Ki, Cuma günü yapacağımız zirveyi şanına yakışır şekilde gerçekleştirelim.

Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
15-05-2018 12:45 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]