You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erdoğan: ABD ile Aynı Hedeflere Yürüyoruz

Erdoğan: ABD ile Aynı Hedeflere Yürüyoruz

Acemi Üye
Cvp: RE: Erdoğan: ABD ile Aynı Hedeflere Yürüyoruz
yürek_yakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak baaaak.sizin gibi mücahitlere(sözde) hiç yakışmıyoo hem hürriyeti yalanlarsınız hemde bize onların haberlerini belge gösterirsiniz bu nasıl beeeeeeeeeeee. birileri burada kendini göstermekmi istiooo

Emin olunuz ki ondan değil, böyle bir müdahale yapacağınızı biliyordum da bakayım haklımıyım diye. Burada dedim bakalım yazalım diye mi yorum yapıyorlar yoksa yapıcı mı ama maalesefki herkes niyetini ortaya koydu. Hürriyete vs. gerek yok. Belge benim elimde....

Selametle...
Ayakları şişinceye kadar ibadet eden peygamberin
Gözleri şişinceye kadar uyuyan ümmetiyiz...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 17-06-2008, Saat:06:17 PM, Düzenleyen: MGF BAKLACI.
Forumcu
Cvp: RE: Erdoğan: ABD ile Aynı Hedeflere Yürüyoruz
yürek_yakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav MİT den sonra belge tutan bayaaa çoğalmış gülücük

sorma rasih yaww...bilmiyom
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
RE: Erdoğan: ABD ile Aynı Hedeflere Yürüyoruz
bunlar karışık mevzulargülücük akp şuan dışa bağımlı maalesef buda mecburi ama niyetleri kötümüdür onu bilemem
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.