You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Edip Yüksel Tecavüzcü

Edip Yüksel Tecavüzcü

Acemi Üye
Edip Yüksel Tecavüzcü
sahte peygamber , Amerika ajanı , pkk ya silah ve para yardımı yapan , Türkiye'de Ozan yayıncılık yardımı ile Çıplak namaz kılınır , Kuranda şeytan ayetleri vardır gibi sapıkça fikirlerini yayan Edip Yüksel meğerse tecavüzcü içiş.

Sayın Davut Dağ'dan Bizzat duyduğumuz bu konuyu Davut Dağ'a anlatan ise Edip Yüksek sapığının hapishane arkadaşı.

Bu adamın anlattıklarına göre Edip Yüksel cinsel ihtiyaçlarını gidermek için kimsesiz ve korumasız olan birçok erkek mahkuma zorla tecavüz ettiği, karşı koyanları ise arkasındaki akıncılar örgütünden aldığı güçle ölümle tehdit ettiği anlatılıyor.

Videoda Davut Dağ bu konuya değiniyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Edip Yüksel Tecavüzcü
Her ne kadar Edip Yüksel'i sevmesemde buna inanmiyorum iftira olduğunu düşünüyorum.Lütfen sizde Edip Yüksel kinusunu kapatın yıldızı kaymış biri için bu kadar abartı tantana yeter...
''Bir kavme olan düşmanlığınız sizi adil olmaktan alıkoymasın''

[Resim: avatar_1657.gif]

Bırak ey biçare feryadı belâdan kıl tevekkül
Zira feryat belâ ender hatâ ender belâdır bil
Eğer belâ vereni buldunsa, safâ ender atâ ender belâdır bil
Eğer bulmazsan bütün dünya cefâ ender fenâ ender belâdır bil
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Edip Yüksel Tecavüzcü
Dinden çıkmıştır diye babası fetva vermiştir. Babası mübarek birisidir ve sizlere tavsiyem takip etmeyin bu tarz insanları bende zamanında bir çok videosunu izledim hepsinde Allahı ve islam dinini saptırıyor...

Takip edecekseniz ehli sünnet insanları takip edin, kim bilir belki şefaatci olurlar gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.