Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EK GELİR KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
Yazar Mesaj
keremcemdurmaz Çevrimdışı
Yeni Üye

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: Sep 2018
Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Fenerbahce
Mesaj: #1
EK GELİR KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
Yapılan araştırmalar neticesinde kişilerin hayatından beklentilerini iki ana başlıkta incelemek mümkündür. Bunlardan ilki kişilerin maddi özgürlüklerini kazanması ikincisi ise bireysel özgürlüklerini kazanmasıdır. Bu iki özgürlük her ne kadar birbirinden bağımsız gibi görünse de aslında birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu nedenle biri olmadan diğeri de olmaz.Ek Gelir Sağlama SistemiOne More International her koşulda ek gelir sağlamaya yardımcı ve sürekli olarak kazandırmaya odaklı bir zincirdir. Bu sistem sayesinde siz firmaya üye olursunuz. Ürün satışı yapmak için size uygun bir paket temin edersiniz. Bu kapsamda hem aldığınız paketteki ürünlerin satışını yapar hem de kendi geniş ekibinizi kurup takım bonusundan yararlanmak amacıyla sisteminizi geliştirirsiniz. Bu sistem puan kazanmaya odaklı bir sistemdir. Puanlarınızı kazanıp belirli puan dahilinde işlem hacmi oluşturduğunuz zaman sistemin bonuslarından kazanmaya başlarsınız. Kendi ekibinize dahil ettiğiniz her kişi için 100 Euro kazanmaktasınız. Bu kazancı o ekiplerin satın aldığı paketlerin yüzdelik dilimi olarak kazanırsınız. Ayrıca ekibiniz ne kadar kalabalık olur ve aktif işlem yaparsa siz de onlarla birlikte kazanç elde edersiniz. Bu geniş bir ağ sayesinde ister havuzda biriken para bonusundan isterseniz de araba bonusundan yararlanabilirsiniz.

Sitemizi Detaylı İncelemek İçin; Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
02-08-2019 02:54 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net