Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duamın maalesef tesi kabul oldu bunu nasıl yorumlasam
Yazar Mesaj
kbenly Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
Duamın maalesef tesi kabul oldu bunu nasıl yorumlasam
Evlenmek istediğim için bir beyle tanıştırıldım. Adam haklı nedenden küstü. Allah a dua ettim. Şunu diledim." Allah ım eğer bu adamı eş diye alnıma yazdıysan acı çektirme bir haftada barıştır, ama bu adamı bana eş olarak yazmadıysan lütfen hiç barıştırma nolur? İstemiyorum". sonuç biz barıştık bir haftada. Ailevi sıkıntılarım o beyle görüşmeye olanak tanımadı. Beyefendi tekrar küstü. Arkadaşlar olacağı varsa son ra da olur dedi. Ben ailevi sorunlarımızı çözüp adama ulaştım. Dün ulaştım. İstemedi. Şimdi sorum şu ben Allah a eş olarak yazmadıysan istemiyorum dileğinde bulunmuştum. Tersi oldu bunu nasıl yorumlamalıyım?
07-09-2019 03:23 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4936
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Duamın maalesef tesi kabul oldu bunu nasıl yorumlasam
Siz olayı yanlış anlamış olmalısınız.
Allah Teala size irade vermiş yani seçme hakkı.
Evleneceğiniz kişiyi siz seçeceksiniz.

Bir de şu küstü neymiş ya hu.

Valla seçim sizin ben karışmak istemem.

Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
07-09-2019 04:14 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net