You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dinimiz açısından beni aydınlatır mısınız?

Yeni Üye
Herkese selamınaleyküm benim bir derdim var.
24 yaşında erkek öğrenciyim. 5 yıldır çok şükür hiç bir kadınla ilişkim olmadı önceki zamanlarda ufak şeyler oldu ama şükür daha zinaya yaklaşmadım.
Ama gerek günümüz şartları gerek ortam artık beni çileden çıkarmaya başladı.
İnsanız sonuçta ilgi görmek sevmek sevilmek istiyoruz. Ama şimdi bir sevgilim olsa onunla olacak olanlar haram günah korkuyorum. Evlensem daha okul bitmedi askerlik yok para yok. İçinden çıkılmaz bir çelişkideyim ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilmiyorum lütfen beni tatmin edecek bir bilgi verin bir yol gösterin şeytana uymak istemiyorum ama artık çok zayıf düşütüm.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Dinimiz açısından beni aydınlatır mısınız?
sabır....sabır ....sabır.

biliyorum çok zor ama sabır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
nefsi terbiye eden şey oruçtur oruç tutmak şehevi arzuları köreltir
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
jannisery , istersen o sevdiğin kişiye git...onu sevdiğini söyle!
hoşuna giderse ona dokunmak istediğini fakat bunun ancak evlilikle olabileceğini söyle!
kabul ederse zaten senindir!

kıy imam nikahını , gerisi kısmet...

ama sen bilirsin evet arkadaslarımızın dediği doğru ,oruç kalkandır ,anahtar kelimedir.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.