Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dev derbi öncesi dostluk mesajları
Yazar Mesaj
KoBe Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Dev derbi öncesi dostluk mesajları
Turkcell Süper Lig'de 8 Aralık Cumartesi günü yapılacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisiyle ilgili, iki kulübün yetkilileri de centilmenlik çağrısında bulundu.

İstanbul Valiliği'nde gerçekleştirilen İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı
sonrası, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, basın mensuplarına birlikte açıklama yaptı.

Derbi maç için yine rutin tedbirlerin alındığını kaydeden Şekip Mosturoğlu,
''100 yıllık iki camianın oynayacağı bir futbol müsabakası. Dostça, kardeşçe,
arkadaşça oynanacağını düşünüyorum. Hak edenin kazanacağı, sadece futbolun konuşulacağı bir derbi olacağı umudundayım ve dostluğun kazanmasını istiyorum'' dedi.

Mosturoğlu, Galatasaray'ın namağlup olarak geleceğinin hatırlatılması
üzerine de, ''Namağlup veya değil. Bizim için önemli bir lig maçı. Biz yenmek
zorundayız ve inşallah yeneceğiz. Yenmek isteyen taraf biz olacağız'' ifadelerini kullandı.

Mosturoğlu, soyunma odası koridorlarında da güvenlik kameralarının bulunacak olmasıyla ilgili ise ''Beşiktaş maçında da vardı. Zaten futbolcuların hepsi milli takımlardan veya sosyal hayattan birbirleriyle arkadaş. Yöneticiler de dostlukları olan insanlar. Bir şey olacağı yok oralarda, ama yüzde 1 ihtimal de olsa, ona karşı alınmış bir tedbir. Ekstra bir tedbir ve gerilim yok, bu bilinsin. Beşiktaş maçında da aynı şekilde alınmıştı'' diye konuştu.

SEZGİN: ''UMARIM DOSTLUK KAZANMIŞ OLUR''
Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de açıklamasında,
Fenerbahçe ile sonuçta bir futbol müsabakası yapacaklarını dile getirerek, ''100 yıldır çeşitli kez futbol adına karşı karşıya gelmiş iki güzide takımımızın
müsabakası olacak'' dedi.

Sonucun, futbolun doğası olarak 3 ihtimalden biri olacağını belirten Sezgin,
''Her iki tarafın temsilcileri olarak, eylem ve söylemlerimize dikkat ederek,
maçın tansiyonunu yükseltmeden, sonuca saygı duyacak şekilde bir maç oynayacağız. Umarım bu sorumluluk içinde, maçtan sonra dostluk da kazanmış olur. Bu ortam içinde iki takıma da başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.

Ligdeki İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kırmızı kart görmesinin
ardından takımdan ayrılacağı açıklamasını yapan Hasan Şaş'ın durumunun sorulması üzerine ise Sezgin, şunları söyledi:

''Hasan'la her gün konuşuyorum. Olaydan hemen sonra konuştum. Hasan değerli bir futbolcu ve keşke Fenerbahçe maçında aramızda olsaydı, ama maçtan hemen sonra da söyledim, yaptığı kabul edilebilir bir hareket değil. Yönetim kurulunun vereceği bir karar var ve bu kararı bekliyoruz. Şu anda kırmızı kart nedeniyle tedbirli. Federasyondan gelen raporlara göre bir değerlendirme yapacağız ve zamanı geldiğinde de kamuoyuna açıklayacağız.''

BÜYÜKLÜK AYAKTA KALMAKTIR
06-12-2007 12:29 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
RE: Dev derbi öncesi dostluk mesajları
futbol şiddettir abicim ben onu bilirimgülücük

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
06-12-2007 12:31 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net