Anket: Dershaneler kapatılsın mı? kapatılmasın mı?
Kapatılsın
Kapatılmasın
[Show Results]
Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu hangi seçeneğe verdiğinizi görebileceklerdir.
Cevapla  Gönder 

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dershaneler kapatılsın mı? kapatılmasın mı?
Yazar Mesaj
Uzman
Rep Puanı: 1293
Dershaneler kapatılsın mı? kapatılmasın mı?
bir kaç yıldır gündemde olup fakat son zamanlarda daha çok konuşulan konu dersanelerin kapatılıp kapatılmasın tartışmalarıdır. sizlerin fikirleri neler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

Dershaneler ;

kapatılsın mı?
kapatılmasın mı?
(Bu Mesaj 22-11-2013 01:26 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Sükut.)
22-11-2013 01:25 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
LoadinG....*
Rep Puanı: 2608
RE: Dershaneler kapatılsın mı? kapatılmasın mı?
Dersaneler kapatılsın öğrencilere etüt verilsin

06/07/2012 İçinde bulunduğum durumu kimseye anlatamam, sen de anlamazsın. Ben bile anlamıyorum ki başkasına nasıl anlatırım!

Franz Kafka
22-11-2013 01:27 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Uzman
birşey yapmak istedim elime yüzüme bulaştırdım yav. anket ayrı olmuş soru ayrı olmuş

"Bizi yükselten, dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır."

[ Cennet Mekan Abdülhamit Han ]

[Resim: bimbmh.jpg]
22-11-2013 01:28 AM
((SeSSiz ÇıĞLıK))
Rep Puanı: 10226
Ben düzenledim gülücük diğer konuyu kaldırdım.

Müslüman mısınız ?
Elhamdulillah müslümanım!
PEKİ CİDDİ MİSİNİZ ?
22-11-2013 01:29 AM
Uzman
gülücük teşekkür ederim . neyse öğrenmiş oldum nasıl yapılacağını artıkı

22-11-2013 01:30 AM
((SeSSiz ÇıĞLıK))
Eğitimi iyileştirip dershaneler kapatılabilir. Para dönüyor bu işte..

Müslüman mısınız ?
PEKİ CİDDİ MİSİNİZ ?
22-11-2013 01:48 AM
General
Rep Puanı: 3227
Sorun bizim eğitim sistemimizde...dershaneler sebep değil sonuç...kaç tane milli eğitim bakanı geldi gitti hep aynı gülücük her sene sınavlar değişiyor... gülücük

Allah rızası için iffet...
22-11-2013 01:49 AM
Uzman
(22-11-2013 01:48 AM)Sükut Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Eğitimi iyileştirip dershaneler kapatılabilir. Para dönüyor bu işte..

aynen katılıyorum kapatacaklarsa da eğitimin daha güzel iyi verilmesini sağladıkları zaman zaten dershanelere katılım olmadığından kapatılır nasıl kendiliğinden ihtiyaç olduğunda açıldı eğer eğitim geliştirilirse devlet okullarında kapatırlar tekrar .sorun kendilerinde yani

22-11-2013 01:55 AM
((SeSSiz ÇıĞLıK))
(22-11-2013 01:55 AM)sivaslı5458 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(22-11-2013 01:48 AM)Sükut Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Eğitimi iyileştirip dershaneler kapatılabilir. Para dönüyor bu işte..

aynen katılıyorum kapatacaklarsa da eğitimin daha güzel iyi verilmesini sağladıkları zaman zaten dershanelere katılım olmadığından kapatılır nasıl kendiliğinden ihtiyaç olduğunda açıldı eğer eğitim geliştirilirse devlet okullarında kapatırlar tekrar .sorun kendilerinde yani

Şuan sadece ''kapatılacak'' olarak gündeme getiriliyor Sivaslı. Dershaneler tam anlamıyla kapatılmayacak özel okul statüsünde eğitim verecekler. Maddi durumu iyi olmayan öğrencilerede devlet kontenjan açacak destek verecek birde dershanenin özel okul olması içinde devlet teşfik edecek ve etüt salonları açılacak halk eğitimler daha çok çalışacak.Benim araştırdığım böyle. Dershane kapatılıyor eğitime darbe vuruluyor söylemleri tamamen olayı çarpırtmadır. Dershaneden nemalanan bazı kesimler bu haberi yanlış aktarıyorlar.

Müslüman mısınız ?
PEKİ CİDDİ MİSİNİZ ?
(Bu Mesaj 22-11-2013 02:03 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Sükut.)
22-11-2013 02:00 AM
General
Rep Puanı: 3227
(22-11-2013 02:00 AM)Sükut Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(22-11-2013 01:55 AM)sivaslı5458 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

Şuan sadece ''kapatılacak'' olarak gündeme getiriliyor Sivaslı. Dershaneler tam anlamıyla kapatılmayacak özel okul statüsünde eğitim verecekler. Maddi durumu iyi olmayan öğrencilere de devlet kontenjan açacak destek verecek birde deshanenin özel okul olması içinde devlet teşfik edecek ve etüt salonları açılacak halk eğitimler daha çok çalışacak.Benim araştırdığım böyle. Deshane kapatılıyor eğitime darbe duruluyor söylerimleri tamamen olayı çarpırtmadır. Dershaneden nemalanan bazı kesimler bu haberi yanlış aktarıyorlar.

Sükut hocam mevcut dershanelerin yalnızca %20si özel okul statüsüne uygun durumdaymış bir haberde okudum...bu desrhanelere ekstra külfet demek..hemde büyük külfet...peki kontenjan şuan mevcut özel okullara da sağlanacak mı...?yani dershaneden dönme bi okul yerine geleneği olan bir özel okul daha iyidir haliyle gülücük
Halk eğitimler şimdide var ama maalesef etkisiz kalıyor...fayda vermiyor Sad

Bunun çözümü eğitim sistemini düzenlemektir...sen adam akıllı okullarının fiziki imkanlarını artırırsın...genç öğretmenleri okullara sürersin...hangi öğretmen kendini geliştirmeye çalışıyor şu anda...bir yerden sonra tercih edilmez dershaneler kendi kendine tasfiye olurlar bence...

Allah rızası için iffet...
22-11-2013 02:06 AM
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net