Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DİNSİZLİK ÇOK BÜYÜK SEVİYEDE ARTIYOR
Yazar Mesaj
eneses Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Uyusuk

Takımın:
DİNSİZLİK ÇOK BÜYÜK SEVİYEDE ARTIYOR
Sık Sık interneti kullanan biriyim sosyal medya sitelerinde etrafta görüyorum insanlar hızla dinsizleşiyor ateizmi deizmi seçiyor, Sonumuz hayra alamet değil gibi ben böyle düşünüyorum. Türkiyedede tahminime göre 8-10 mılyon cıvarı ateıst deıst agnostık vs var bence bunlar kendılerını gızlıyolar aıleden çevreden dolayı. sız ne dusunuyorsunuz?
03-09-2019 09:48 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
sorgulayanlarkulübü Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Fenerbahce
RE: DİNSİZLİK ÇOK BÜYÜK SEVİYEDE ARTIYOR
e ne yapak?

Sen hiç bilimadamı bir şeyh gördün mü?

[Resim: vmcpjsxk.jpg]
05-09-2019 01:53 PM
Hakikat Çevrimdışı
Kıdemli Üye

Rep Puanı: 717
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
Trabzonspor
RE: DİNSİZLİK ÇOK BÜYÜK SEVİYEDE ARTIYOR
Ateizm gittikçe yayılıyor, insanlar İslamdan uzaklaşıyor, dinsizler, kafirler diye ayırım yapacağımıza "İnsanlar neden İslam'dan uzaklaşıyor?" "Ateizm neden yaygınlaşıyor?" diye de sormak lazım. Ateist derken, havalı olduğunu zannedip ateist olan karakteri oturmamış ergen tayfadan bahsetmiyorum. Kimse durduk yere dinini değiştirmek istemez. İnsanlar alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez çünkü.

Mesela bu sayfadaki ateist arkadaş, nedir seni islam'dan uzaklaştıran şey. Tutarlı ve mantıklı bir açıklama yap. "Hiç bilim adamı şeyh gördün mü?" sorusu pek tatminkar olmuyor. Kaldı ki müslüman bilim insanları da var, istersen örnek de verebilirim.

Elhamdülillah, Müslümanım.
07-09-2019 02:09 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net