You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHP'nin kurban keserek açtığı genelev!

CHP'nin kurban keserek açtığı genelev!

Forumcu
RE: CHP'nin kurban keserek açtığı genelev!
Ceddimizin kurduğu devlet içten ve dıştan düşman taarruzu ile parçalanıp un ufak hale getirildi malum osmanlıdan geriye 64 devletcik kaldı sözde bizde ufacık yüzölçümümüz ile kurtulduk!kurtulmuş sayıldık kurtuluşta can veren selanikli yahudiler değildi cennete davet edilen bizatihi bizim dedelerimizdi sonra bir baktılar uğruna savaştıkları değerler ne hale getirilmeye başladı bu sefer onlardan kurtulma! savaşı verildi baskı zorbalık zulüm 100 yılda millet öz dedesine ,özdeğerlerine düşman hale geldi getirildi resmen bir delirtme safhası ,bu milleti ne hale getirdi malum ...2 gün önce bir haber izledim gerçi haber öncesinde bende farketmiştim ateizm yayılıyormuş Türkiyede eee ne bekliyordunuz manevi dinamikler üzerine kurulmayan bir devletin halkı ne durumda olabilir gelinen bu noktada...
Tabi ben iyimser yaklaşıp halimize şükredelim desemde insanlarda manen rahat oldukları dönemin kıymetini bilip davette yapmalılar, devlette islama davet etmeli hala müslüman bir millet isek aslımıza rucu etmek ise maksat bu böyle ne var bunda hükümete ters bir durum yok;yoksa dünyevileşme bizi mahfedicek resmen materyalist bir anlayış hüküm sürüyor sadece paraya konsantre olmuş bir millet olup çıkıyoruz.
İkinizede hak veriyorum şamilin dediği gibi bu millet 100 yılda delirtildi ise bunca cumhuriyet dönemi yaptırımları ile en az bir 100 yıl dini terbiye talim ile daha doğru bir noktaya gelinebilir şuan müslümanlar yönetimde açıktan dine düşmanlık yapanlar bile medine dönemi gibi münafıklık yapıp gizlenme derdinde hatta baktılar dindar yöneticiye talep var sözde kendilerine göre yeni dindarcıklar altarnetifler sunmya çalışıyorlar millete Allah sonumuzu hayretsin.
Müslümanlarda rehavette ,hem rahatlar hem bence ümitleri yok davete iştahları yok bir an önce kendimize gelmeliyiz sevgi ve hoşgörü ile bu millete aslını hatırlatmalıyız devlet eğitim programları düzenlemeli yoksasavaş olur,deprem olur herkes öyler Allah der rahatlıkta anmassak musibette hatırlatır Allah.
﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Türkiyede genelevler ilk defa 1884 yılında osmanlı tarafından kurulmuştur. Hala daha bu genelevler devlet kontrolü ile sürdürülmektedir ve vergi toplanmaktadır. Hatta bir ara türkiyenin vergi rekortmeni, genelev sahibi bir kadın olmuştu kayıtlarda bulabilirsiniz. İroniktir şuanki sözde muhafazakar(!) devletimiz genelevlerin vergilerinden gelen parayla veya alkollerin kdvsinden gelen vergilerle imam maaşı ödemektedir gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.