Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu güzel siteye son sorumu sorup veda ediyorum, kaza namazını detaylı anlatabilir’mis
Yazar Mesaj
Atl_06 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
Bu güzel siteye son sorumu sorup veda ediyorum, kaza namazını detaylı anlatabilir’mis
Kıymetli kardeşlerim siteye yakın zamanda kayıt oldum 2 soru sordum okunmasına rağmen tek bir cevap dahi gelmesi, neyse problem etmiyorum hepinize ayrı ayrı saygılarımı sunuyorum cevap gelirmi mechul ama sorayım yinede bana kaza namazını detaylı şekilde anlatabilecek biri var’mı?

Bu konuyu okuyan yöneticilerden biri hesabımı silerse çok makbule geçer, cümleten Allah’a emanet olun hayırlı akşamlar gülücük
03-03-2018 08:47 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
blue Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 40
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
RE: Bu güzel siteye son sorumu sorup veda ediyorum, kaza namazını detaylı anlatabilir’mis
merhaba , normalde kaza namazı diye bir namaz yoktur. ama kılmadığınız namazlar için kaza namazları kılmalısınız. normal namaz gibidir sadece niyette "niyet ettim allah rızası için "şu (hangisiyse)" namazın kazasını kılmaya , döndüm kıbleye diyorsunuz. o kadar. dediğiniz diğer sorunun linkini yazarsanız bakmaya çalışayım bildiğim bişeyse yani.
03-03-2018 09:10 PM
Atl_06 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
RE: Bu güzel siteye son sorumu sorup veda ediyorum, kaza namazını detaylı anlatabilir’mis
(03-03-2018 09:10 PM)blue Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..merhaba , normalde kaza namazı diye bir namaz yoktur. ama kılmadığınız namazlar için kaza namazları kılmalısınız. normal namaz gibidir sadece niyette "niyet ettim allah rızası için "şu (hangisiyse)" namazın kazasını kılmaya , döndüm kıbleye diyorsunuz. o kadar. dediğiniz diğer sorunun linkini yazarsanız bakmaya çalışayım bildiğim bişeyse yani.

Hocam yorum için sağol, boşver aradan belli zaman geçti gerek kalmadı sorduğum soruyu hiç kimse bilemez yalnız Allah bilir ama soruyu sormak istemiştim sadece.
03-03-2018 11:58 PM
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör

Rep Puanı: 26245
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Fenerbahce
neden silinmesini istediniz ki... silinmiyor ama

Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
04-03-2018 12:00 AM
Atl_06 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
(04-03-2018 12:00 AM)Nazlıcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..neden silinmesini istediniz ki... silinmiyor ama

Konu ise bilmiyorum öyle istedim, zaten kimse bilemez o yüzden sormanın bir manası yok.

Hesabım ise yine bilmiyorum kapatılmasını istiyorum.
04-03-2018 01:02 AM
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör

Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Fenerbahce
istemiyorsanız girmezsiniz.

04-03-2018 09:37 PM
Atl_06 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
(04-03-2018 09:37 PM)Nazlıcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..istemiyorsanız girmezsiniz.

Kesinlikle haklısınız hayırlı geceler.
07-03-2018 12:44 AM
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör

Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
Fenerbahce
size de hayırlı geceler.

07-03-2018 12:45 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net