You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bostana Salatası (6 Kişilik)

Im Not NormaL
İçindekiler Ölçü Miktar
Domates 3 büyük boy 600 gram
Maydanoz 1 büyük boy 90 gram
Yeşil soğan 5 orta boy 100 gram
Yeşil biber 4 orta boy 60 gram
Soğan 1 orta boy 60 gram
Limon suyu 3 yemek kaşığı 30 gram
Tuz 1 1/2 tatlı kaşığı 9 gram
Kırmızı biber 1 tatlı kaşığı 2 gram
Nane 1 yemek kaşığı 1.3 gram

Sebzeleri yıka, maydanoz ve yeşil soğanı ayıkla, yeşil biberin sap ve çekirdeklerini ayır. Soğanı soy, yıka. Sebzelerin hepsini çok küçük doğra, limon suyu, kırmızı biber ve naneyi ekle, karıştır.
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: Bostana Salatası (6 Kişilik)
vvayyyyyy beylerden yemek tarifi he bide yapıp ekleseniz buraya resim falan
Bunu ilk beğenen sen ol.
Im Not NormaL
o da olur inşlh gülücük 2 sene aşcılık yaptım ben bodrum da ve şuan barmenim sizin kadar bilgim var gülücük
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: RE: Bostana Salatası (6 Kişilik)
isMaiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o da olur inşlh gülücük 2 sene aşcılık yaptım ben bodrum da ve şuan barmenim sizin kadar bilgim var gülücük

oooooooo
sende iyi salata tarifleri vardır he bostana harici
Bunu ilk beğenen sen ol.
Im Not NormaL
olmaz mı reyyan en cok sevdigim salata tonbalıklı salata ve tavuklu salata dır istersen tarifini de verebilirim Wink
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Im Not NormaL
Tonbalıklı Salata : ( marul - domates - salatalık - mısır çekirdekleri alınmış - biraz yeşil biraz siyah zeytin - halka kesilmiş yumurta ve hardal - mayonez - tuz - zeytinyağı )
Tavuk Salatası : ( tavuğun göğüs eti - marul - mayonez - salatalık turşusu -mayonez miktarı kadar koyu yoğurt )

Bu Kadar Gercekten Cok Guzel Tadı var 2 sininde nerdeyse Hergun yiyodum
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
hmmmmm ağzım sulandı be güzele benzşyo en kısa zamanda yapıcam
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.