Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikten kuvvet doğar
Yazar Mesaj
Anka Kuşu Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 76
Ruh Halim
Ruh Halim
Yorgun

Takımın:
Icon37 Birlikten kuvvet doğar
Dini sorular bölümüne yazdım Ümmeti ilgilendirir konu başlığı adı altında bilen bilir bu işi öylece bırakmamalıyız diye düşünüyorum ilk olarak TV deki hocalara sesimizi duyurmaya çalışalım diye kararlaştırdık ben mesaj attım ancak bir elin nesi var iki elin sesi var hesabı sizde atarsanız sesimizi daha çabuk duyururuz şimdiden Allah razı olsun ben örnek olarak bir metin yazıyorum önüne gelen değil bu iftiralar için harbiden uzulenler istedikleri gibi konuyu dile getirsinler lütfen

Nihat Hatipoğlu 0554 888 61 08
WhatsApp tan

ÖNEMLİ BİR İSTİHBARAT

İslami Forum üyeleri olarak Hz Ali nin
"Bir Zulme Engel Olamıyorsanız Onu Herkese Duyurun!" Sözüyle değerli vaktinizi almak istiyoruz . İslam'ı bilmeyen kişilere sadece Hristiyanlık bahsedilirken İslami bilen kişiler için İslam adına propagandalar iğrenç iftiralar mevcut bunun için hukuken mücadele olabilir mi ? İnanın kesinlikle basit bir kötüleme değil hepsinin delili var diyerek herkesi kandırmaya çalışıyorlar ve olmadık sözler ile biz müslümanlar bunun için ne yapabiliriz diye sizlere danışmak onların iğrenç iftiralarına bir dur demek istiyoruz. lütfen dikkate alın gerçekten önemli aşağıdaki linkten sadece ilk sayfasını okusanız bile bize hak vereceksiniz diye düşünüyoruz

Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

Lütfen ama lütfen okuyunuz Allah razı olsun şimdiden
12-06-2018 07:42 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]