You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bir erkek nasıl mutlu edilir

Bir erkek nasıl mutlu edilir

General
RE: Bir erkek nasıl mutlu edilir
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
...

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Yani yani..:D

aslında ne var biliyormusun...insanlar bencilliği bıraksa..hep ben hep ben demekten vazgeçse...yaşamımızın her alanında sıkıntısız ,kavgasız ,gürültüsüz yaşarız...

mesela bu kadar kadın cinayeti bu yüzden çoğaldı...kadın erkeği istemiyor...vay neden beni istemez..ben istiyorum ben istemeden bitmez...ben benn..
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
...
Aynen öyle maalesef...

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.