You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....

Kayıtsız
Ziyaretçi
Ben Ayrılıyorum forumdan....

mesajlari :

Admin:
Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Alıngan:

Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

süper Mod:

Forumdan ayrılıyorum. artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın

Muhalif doğacı:

Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli:

Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal:

ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww

Kıskanç:

Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım

Dolmuş şoförü:

Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye:

Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....
BEN FORUMDAN AYRILIYORUM NEDENİNİ BİLMİYORUM

AYYY ALLAH KORUSUN YA ŞAKASI BİLEM KÖTÜ
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....
sizi bırakıpp biyere gitmem artık merak etemyinTongue

hayrunnisa bana abla demeSad
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: RE: Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizi bırakıpp biyere gitmem artık merak etemyinTongue

nedenki ??vavvvvvvv
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: RE: Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....
hayrunnisa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizi bırakıpp biyere gitmem artık merak etemyinTongue

nedenki ??vavvvvvvv

yaşlı hissediyorumüzgün
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Ben Ayrılıyorum forumdan.... elveda....
ALLAH iyiliğini versin emi oflumgülücükibaşlığı görünce yinemi biri ayrılıyo dedimdüşünüyorumSmile
yetti artık ayrilik dedimsus beSmileböyle şaka istemiyoruz amaicon

YÖNETİM İSTİFA YÖNETİM İSTİFAböğğgülücük
icýnicýnicýn
Elif, Lam, Mim. Günahkar titrek ellerim,

'Elif Elif ' diye diye senden seni isterim,

Madem ki sana varmak,dikenli yollar geçmek, Vuslatımın kanıtı olsun; kevser suyundan içmek.

İki elif miktarı uzat acılarımı, Ne gelirse senden boynum kıldan ince,
...
...
...

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.