Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana büyü yapılmış olabilir mi?
Yazar Mesaj
Erdem Alsırt Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Bana büyü yapılmış olabilir mi?
Merhaba. Öncelikle 20 yaşındayım zaten bugün doğum günümdü ve 20 yaşında oldum. Küçük çocukluğumdan bu yana ağır psikolojik sorunları olan bir insanım. Psikolojik sorunlarımın halledilmesi için, ailem sürekli araştırma yapar. Babam özellikle çok dindar ve dinini seven birisidir fakat bir sorun var. Babam beni bir şifacıya götürdü ki ben şifacılara kesinlikle inanmıyorum hatta, şifacıların aslında insan aurasındaki olumlu enerjileri çaldıklarını söyleyenler var veya onların büyücü olduklarını söyleyenler de var. Babam beni o şifacıya götürdü. Lüks zengin bir ev gibi bir yerdi ve bir odada yatak gibi birşeye yat dedi yattım. Gözlerini kapat dedi ve elleriyle 5-10 dakika boyunca tuhaf hareketler yaptı. Ellerine 2 tane demir çubuk aldı ve vücuduma dokunmadan o çubuklarla garip hareketler yaptı çarpaz yaptı çubukları vs. yani aklım almıyor şimdi ne yaptıysa artık... Ondan sonra önce kafama dokundu bekledi sonra baş kısmından ayak kısmına kadar öyle elledi durdu. O günden sonra, artık bende unutkanlık başladı, göz altlarımda belirgin çökmeler, duygusal eksiklikler, ve kendi kimliğimi tanıyamamaya başladım ve korkuyorum. Zaten o şifacı seans başına 500 TL para alıyor. Babamda seansa gitti ondada benzer etkiler olmuş bana anlattı ve toplam 1000 TL para o adama gitti. Ayrıca 1 sene bekledim hala olumsuz etkiler geçmedi. Normalde zihni güçlü biriyim geçmişi çok iyi hatırlarım ama geçmişi bile hatırlayamıyorum veya zorluk çekiyorum. Ayrıca, üzerimde bilinç eksikliği ve geçmeyen bir yorgunluk hissi var. Ayrıca enerjik biriydim o enerjimde kalmadı. Lütfen bu bir büyü ise bozulabilir mi? Ne yapmam gerekiyor eski halime dönebilmem için? Allah aşkına lütfen biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

Ayrıca ek birkaç şey daha söylemek isterim ki, o şifacıdan sonra bende aynı zamanda fiziksel yan etkiler de oldu bunlar; Kafa tasında baskı hissi, kulaktaki normal çınlamada artış (Özellikle gece saatleri), Göz altlarımda çöküş izleri.
(Bu Mesaj 27-07-2019 02:12 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Erdem Alsırt.)
27-07-2019 02:08 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 5002
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
RE: Bana büyü yapılmış olabilir mi?
Merhaba Kardeşim.

Bu yaşta ne bu psikolojik sorunlar? Bunların çarelerini doktorda aramalısınız. Eğer İslamda arayacaksanız şifayı Kuran okumakta ve bilhassa Felak ve Nas surelerinde arayın. Ayrıca Allah Teala'nın isimlerini zikretmekte olur.

"Onlar, inananlar ve kalpleri Allah’ı anmakla huzura kavuşanlardır. Biliniz ki, kalpler ancak Allah’ı anmakla huzur bulur." (Rad Suresi 28.Ayet)

Buradaki Allah'ı anmak; Kuran okumak, Zikir yapmak, Sohbet halkalarına katılmak ve her şeyden önemlisi farz ibadetleri yapmak olduğunu söylüyor alimlerimiz.

Büyü gibi şeylerden uzak durunuz, büyü zaten başlı başına psikolojiyi etkileme üzerine kuruludur. Büyücü psikolojik olarak babanı ve seni etkilemiş yazık etmişsiniz, onca paranız da boşa gitmiş.

Bundan sonra yapacağın şey büyünün etkisinden kurtulmak adına büyücü ve büyüyü umursamamak ve yukarıdaki ayette geçtiği şekli ile Allah'ı anmaktır.
Önceki psikolojik rahatsızlığın için de Allah'ı anmayı bırakma ancak doktora mutlaka gitmelisin.

Baban dindar biriyse mutlaka biliyor olmalı Aziz peygamberimiz hazreti Muhammet aleyhisselatu vesselama yahudiler büyü yaptığında O ne yapmışsa baban sana onu tavsiye etmeliydi.

Babanıza selamlar.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
27-07-2019 10:31 AM
Ahmet Eymen Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 12
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Selamün Aleyküm Kardeşim,

Büyü vardır, olduğu için büyü yapma haramdır. Peygamber efendinmize ( sav) de büyü yapılmış olması da bunun ispatıdır. Peygamber Efendimiz ( sav ) bu durumda felak ve nas sürelerini okuyarak atlatmış ama...

"ama" dan sonrası çok kıymetli. Çünkü buradan sonrası sırdır. Herkese açılmayan sır...

Ebu cehile açılmayan ama bilali habeşi (ra) açılan bir sır. Bu sır kelime olarak bildiğimiz ama manasına eremediğimiz bir sır.

Nasip ederse sırrın sahibi ( cc ) şöle anlatmak isterim;

Sır; Her şey, insan, fikir, büyü, iyilik, ağaç, yaprak, gezegen, yıldızlar...vb her şeyin sahibine teslim olmak. Müslüman olmak.
Büyünün de sahibi Rabbimiz'dir ( cc ). O ( cc ) izin vermezse kimin büyüye gücü yeter ki. Müsaade edilen büyün yapar ki imtihna başlar bakalım bana ( yani Rabbimiz'e ( cc ) ) teslim olup yardım dileyecek mi diye...

İşte büyünün de sahibine teslim olursan ortada büyü kalmaz.

İş te efendimiz (sav) Allah'a ( cc ) teslim olarak okuduğu Felak ve nas dua ları büyünün def edilmesine vesile olmuştur, sebepler ölçüsüile.

Rabbimize ( cc ) teslim olup, nefsimizi bilme ve isteklerine karşı gelme gayreti ile birlikte İstenilen kul olmayadaha yaklaşırız Allahın (cc) izni ile

Selam ve Dua ile Rabbimiz şifayı kendinden bilip Yalnız Allah'dan (cc) dilenip şifaya kavuşanlardan eylesin.
27-07-2019 04:17 PM
Erdem Alsırt Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
(27-07-2019 10:31 AM)alpi Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Merhaba Kardeşim.

Bu yaşta ne bu psikolojik sorunlar? Bunların çarelerini doktorda aramalısınız. Eğer İslamda arayacaksanız şifayı Kuran okumakta ve bilhassa Felak ve Nas surelerinde arayın. Ayrıca Allah Teala'nın isimlerini zikretmekte olur.

"Onlar, inananlar ve kalpleri Allah’ı anmakla huzura kavuşanlardır. Biliniz ki, kalpler ancak Allah’ı anmakla huzur bulur." (Rad Suresi 28.Ayet)

Buradaki Allah'ı anmak; Kuran okumak, Zikir yapmak, Sohbet halkalarına katılmak ve her şeyden önemlisi farz ibadetleri yapmak olduğunu söylüyor alimlerimiz.

Büyü gibi şeylerden uzak durunuz, büyü zaten başlı başına psikolojiyi etkileme üzerine kuruludur. Büyücü psikolojik olarak babanı ve seni etkilemiş yazık etmişsiniz, onca paranız da boşa gitmiş.

Bundan sonra yapacağın şey büyünün etkisinden kurtulmak adına büyücü ve büyüyü umursamamak ve yukarıdaki ayette geçtiği şekli ile Allah'ı anmaktır.
Önceki psikolojik rahatsızlığın için de Allah'ı anmayı bırakma ancak doktora mutlaka gitmelisin.

Baban dindar biriyse mutlaka biliyor olmalı Aziz peygamberimiz hazreti Muhammet aleyhisselatu vesselama yahudiler büyü yaptığında O ne yapmışsa baban sana onu tavsiye etmeliydi.

Babanıza selamlar.
Yani büyü bozulabilir mi? Eski sağlığıma kavuşabilir miyim?
27-07-2019 05:31 PM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 5002
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
Evet söylediklerimi yaparsan inşallah büyüden de psikolojik rahatsızlığından da kurtulursun.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
27-07-2019 08:00 PM
blue Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 42
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
SELAMLAR,

bence alpi bey yeterli ve gerekli bilgiyi vermiş.ancak sıralama ve kıymet biraz yanlış olmuş gibi.. neyse izah edeyim kısaca o detayı.

şifayı önce islamda aramak lazımdır. kuranda.. yaşarsanız sorun zaten ya ortadan kalkacak yada olmayacaktır ama bunu istemiyorsanız veya bunu reddediyorsanız o zaman medikal yardım almalısınız. yani psikiyatriye gitmelisiniz.

Allah şifa buyursun ..

selam ve dua ile selamette kalınız.
(Bu Mesaj 27-07-2019 11:01 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : blue.)
27-07-2019 10:59 PM
camici Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 92
Ruh Halim
Ruh Halim
Oylesine

Takımın:
(27-07-2019 10:59 PM)blue Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..SELAMLAR,

bence alpi bey yeterli ve gerekli bilgiyi vermiş.ancak sıralama ve kıymet biraz yanlış olmuş gibi.. neyse izah edeyim kısaca o detayı.

şifayı önce islamda aramak lazımdır. kuranda.. yaşarsanız sorun zaten ya ortadan kalkacak yada olmayacaktır ama bunu istemiyorsanız veya bunu reddediyorsanız o zaman medikal yardım almalısınız. yani psikiyatriye gitmelisiniz.

Allah şifa buyursun ..

Blue kardeşim ne demek "bunu istemiyorsanız veya reddediyorsnız"?
Alpi hocamın yazısından bu sonucu mu çıkadınız, yazık.

Kardeşim, şifa sadece Allah'tandır. Yeter ki, doğru dua, yani doğru istemek olsun.
Duanın 2 yönü vardır. Ruhu güçlendirip, maneviyatı güçlendirip direnç sağlamak. Bunun yolu Kur'an okumak bilinen tavsiye edilen duaları, sureleri okumaktır.
İkinci yönü ise bedeni güçlendirmek, yani "ameli dua"
Şifayı sadece Allah'tan bekleyerek sebeplere sarılmak. Hele hele günümüzde etrafta bunca şarlatan av için fırsat kollarken, çok dikkatli olmalı. Doğru sebepleri araştırmalıdır. Bu da Tıp ilmidir.
Kardeşimiz derhal ilgili doktorlara, hastanelere başvurmalıdır.

Allah'tan acil şifalar diliyorum.
29-07-2019 10:23 AM
AhmetYOL Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 16
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Şifayı veren Allah'tır gerisi vesile ve sebeblerden ibarettir.

İmam Süleyman Yakub <-->Molla Mustafa Mansur
Evlatlarım!
Cismanımız TÜRK ruhumuz İSLAM.
Bu yolda daim olalım her an.
29-07-2019 02:46 PM
blue Çevrimdışı
Forumcu

Rep Puanı: 42
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(29-07-2019 10:23 AM)camici Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(27-07-2019 10:59 PM)blue Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..SELAMLAR,

Allah şifa buyursun ..

Blue kardeşim ne demek "bunu istemiyorsanız veya reddediyorsnız"?
Alpi hocamın yazısından bu sonucu mu çıkadınız, yazık.

Kardeşim, şifa sadece Allah'tandır. Yeter ki, doğru dua, yani doğru istemek olsun.
Duanın 2 yönü vardır. Ruhu güçlendirip, maneviyatı güçlendirip direnç sağlamak. Bunun yolu Kur'an okumak bilinen tavsiye edilen duaları, sureleri okumaktır.
İkinci yönü ise bedeni güçlendirmek, yani "ameli dua"
Şifayı sadece Allah'tan bekleyerek sebeplere sarılmak. Hele hele günümüzde etrafta bunca şarlatan av için fırsat kollarken, çok dikkatli olmalı. Doğru sebepleri araştırmalıdır. Bu da Tıp ilmidir.
Kardeşimiz derhal ilgili doktorlara, hastanelere başvurmalıdır.

Allah'tan acil şifalar diliyorum.

merhaba hatalı bir sözdizimi veya kelime kulandıysam kusura bakmayınız.

tek bir defa okuyup yazdım ve irdelemedim.

dolayısıyla ilgili kısmı görmezden gelebilirsiniz (alpi beyle ilgili)

ama şu detaya yer verdim

"kişi müslim veya gayrimüslim olabilir ve anlatılan olaydan olumsuz etkilenmiş olabilir."

kişi müslim ise çareyi islamı yaşamakta ve kuranı ahlak edinmede aramalıdır (medikal tedaviyi de içine alır zaten,%100 olmasada)

müslim değil ise sadece medikal tedaviyi tercih edebilir.
(Bu Mesaj 29-07-2019 03:30 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : blue.)
29-07-2019 03:27 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net