You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Başörtülü kızın ibretlik rüyası..

Başörtülü kızın ibretlik rüyası..

köyün delisi
Cvp: RE: Başörtülü kızın ibretlik rüyası..
AtMaCa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kız olsaydım beni okuldan içeri kimse sokamazdıgülücük ya kızlar sizin kafanız çalışmıyormu hiç evde keyif yapıp yatmak varken ne işiniz var okulda ya deli etmeyin adamı yaa ahh ahh kız olmak vardı yan gel yat ohhh keyif sizde de kıymetini bilmiyonuz bea

buyur burdan yak..
Bunu ilk beğenen sen ol.
....Envarül-Âşîkîn....
RE: Başörtülü kızın ibretlik rüyası..
bncede o kednı capında öle eglenıo işte...(doktor kendı halıne bırakın dedı)
......Yaradan rahmetini kahrından üstün saydı ne olurdu halimiz gözyaşı olmasaydı?....(N.F.K)

hani bir yanımız
dökülür kanımız
yanıyor canımız
yanma dur diyemem...
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
Cvp: RE: Başörtülü kızın ibretlik rüyası..
NUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bncede o kednı capında öle eglenıo işte...(doktor kendı halıne bırakın dedı)

icýn
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
bi gün ters bi anıma geliceksiniz de çok şanslınız ne hikmetse neyse bugün çok keyifliyim hem o benim görüşüm katılmak zorundasınız diye birşey dedimmi evet kızların kafası çalışmaz sadece çeneleri çalışırgülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
şimdi sana bişy derdim cevap verirdim ama umur sınırlarıma ne sen ne de söylediklerin dahil değilsiniz..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: Başörtülü kızın ibretlik rüyası..
onun rüyası benim kabusum....Sad af dilemekten başka yapabileceğim hiçbişey olmadığını görüyorum.. çaresizliğimin farkındayım ama elimden dua etmekten başka bişey gelmio....
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.