Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Büyükanıt: PKK kampları BBG evi gibi
Yazar Mesaj
AtMaCa Çevrimdışı
Admin

Rep Puanı: 1303
Ruh Halim
Ruh Halim
Sert

Takımın:
Fenerbahce
Büyükanıt: PKK kampları BBG evi gibi
Genelkurmay Başkanı Org. Büyükanıt, “PKK artık ayağını denk alsın. Unutmasın ki bizim için PKK’nın oradaki kampları ve hareketleri BBG evi gibidir. Yeter ki gidip vurabilme imkanı sağlansın. Oraları artık elimizin, avucumuzun içi gibi biliyoruz” dedi

ANKARA - Orgeneral Büyükanıt, Kanal D’ye yaptığı değerlendirmede, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile gurur duyduğunu dile getirerek, “TSK’nın geldiği noktayı gördüm. Bütün geceyi orada geçirdim. Sabah evime gelirken huzur içindeydim. Bütün gece karargahta harekatı canlı izledik” dedi. Harekatı çıplak gözle izleyip izlemediği sorusu üzerine de Büyükanıt, “Evet, çıplak gözle izledim. Bütün komutanlar birlikte izledik. TSK’nın olanakları bildiğiniz gibi değil” diye konuştu.

R-U-H-U-M-U-Z ----- Y-E-T-E-R..........
18-12-2007 02:33 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net